Καλωσορίσατε στο GreekBirdClub.
Αποτελέσματα 1 μέχρι 4 από 4
    Αυγό.
    Ημ. Εγγραφής
    Jan 2021
    'Ονομα
    leonids
    Post Thanks / Like

καλησπερα εχω ενα κοκατιλ που αγοαρασα πριν 3 εβδομάδες περιπου και μπορω να πως

καλησπερα εχω ενα κοκατιλ που αγοαρασα πριν 3 εβδομάδες περιπου και μπορω να πως σχεδον ολα εχουν παει στραβα την πρωτη βδομαδα ο παπαγαλος ηταν παρα πολυ καλα και με καλη διαθεση στην 2η εβδομαδ αρχισε να κανει διαροια τον πηγαμε στον κτημιατρο και μας εδωσε aviomycine για 7 ημερες περιπου προχθες αρχισε να ειναι και παλι με καλη διαθεση και χωρις διαροια σημερα παλι ενω το πρωι ηταν καλα την ωρα που καθαριζα το κλουβι παρατηρησα ξανα διαροια και αποφασισα να βαλω ενα καθαρο ασπρο χαρτι για να εχω καλυτερη οπτικη μετα σχεδον απο μια ωρα παρατηρησα ξανα διαροια και κοκκινες κουτσουλιες χωρις να του εχω δωσει κατι απο την ημερα που αρρωστησε για να μην τον χειροτερεψω μπορει καποιος να μου πει την γνωμη του?

Κελαηδάω
    Ημ. Εγγραφής
    Jul 2014
    'Ονομα
    Αριστειδης
    Κατοικίδιο
    Καναρινια
    Post Thanks / Like
    Φωτογραφία τις κουτσουλιές να δούμε αν υπάρχει προβλημα. Ο γιατρός σου είπε γιατι έδωσε το συγκεκριμένο φάρμακο? Εννοώ τι πίστευε πως έχει το πουλί. Η γενική του διάθεση πως είναι?

Αυγό.
    Ημ. Εγγραφής
    Jan 2021
    'Ονομα
    leonids
    Post Thanks / Like
    το πουλι εχει καλη διαθεση ο γιατρος δεν μας ειπε κατι αλλα τελικα οι κοκκινες κουσουλιες δεν συνεχισαν και τωρα ολα καλα ευχαριστω για το ενδιαγερον παντως

Κελαηδάω
    Ημ. Εγγραφής
    Jul 2014
    'Ονομα
    Αριστειδης
    Κατοικίδιο
    Καναρινια
    Post Thanks / Like
    Όλα καλά τότε

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις