Καλωσορίσατε στο GreekBirdClub.
Αποτελέσματα 1 μέχρι 3 από 3
    Αυγό.
    Ημ. Εγγραφής
    Nov 2019
    'Ονομα
    eleni k
    Post Thanks / Like

Ο παπαγάλος έχει κάτι το σοβαρό?

Ο παπαγάλος μας είναι ο Ρίκο και είναι κοκατιλ και τον πήραμε χθες. Είναι πολύ επιθετικός βαριανασενει δεν τρώει εμένα πίνει και ούτε κοιμάται. Είναι 2 μηνών. Είχαμε και παλιότερα 1 άλλο κοκατιλ άλλα αυτά δεν τα είχε κάνει ποτέ ούτε στις πρώτες μέρες ούτε μέχρι να πεθάνει
    Αν μπορείτε να μου πείτε τι θα μπορούσε να φταίει. Σας ευχαριστώ για το χρόνο σας

Στάλθηκε από το SM-J600FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη φωλιά
    Ημ. Εγγραφής
    Jun 2016
    'Ονομα
    Μαριάννα
    Κατοικίδιο
    parrotlet (τη ζουζού και τον Χούλιο)
    Post Thanks / Like

Ranks Showcase

Το ότι είναι επιθετικό έχει να κάνει και με την αλλαγή του περιβάλλοντος, θέλει χρόνο να συνηθίσει το νέο του σπίτι. Τοποθέτησε το κλουβί σε ένα ήσυχο σημείο του σπιτιού, κατά προτίμηση η μία πλευρά του κλουβιου να ακουμπά σε τοίχο. Μη βαζεις τα χέρια μέσα στο κλουβί, άσε αυτό να έρθει σε εσένα. Το ότι ανασαίνει βαριά μπορεί να οφείλεται σε κάποιο πρόβλημα υγείας που πιθανώς να έχει. Παρακολούθησε το ίσως χρειαστεί να το πας σε πτηνιατρο να το δει.

Αυγό.
    Ημ. Εγγραφής
    Nov 2019
    'Ονομα
    eleni k
    Post Thanks / Like
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από mariann@ Εμφάνιση Μηνύματος
    Το ότι είναι επιθετικό έχει να κάνει και με την αλλαγή του περιβάλλοντος, θέλει χρόνο να συνηθίσει το νέο του σπίτι. Τοποθέτησε το κλουβί σε ένα ήσυχο σημείο του σπιτιού, κατά προτίμηση η μία πλευρά του κλουβιου να ακουμπά σε τοίχο. Μη βαζεις τα χέρια μέσα στο κλουβί, άσε αυτό να έρθει σε εσένα. Το ότι ανασαίνει βαριά μπορεί να οφείλεται σε κάποιο πρόβλημα υγείας που πιθανώς να έχει. Παρακολούθησε το ίσως χρειαστεί να το πας σε πτηνιατρο να το δει.
    Δεν τον έχουμε σε κλουβί γιατί ήταν εκπαιδευμένος από το μαγαζί. Άλλα κάθεται ακίνητος. Ελπίζω να είναι θέμα προσαρμογης. Ευχαριστώ!

Στάλθηκε από το SM-J600FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας