Καλωσορίσατε στο GreekBirdClub.
Αποτελέσματα 1 μέχρι 2 από 2
    Αυγό.
    Ημ. Εγγραφής
    Aug 2019
    'Ονομα
    Γιώργος
    Κατοικίδιο
    Καναρίνι
    Post Thanks / Like

Πληροφορίες για ιδανικό ζευγάρι lizard

Καλησπερα την Κυριακή θα αποκτήσω ένα ζευγάρι lizard οποίος είναι κάτοχος η εκτροφέας ας με βοηθήσει ως προς τι θα ήταν το ποιο ιδανικό να πάρω καλύτερα. Εννοείται ότι ένα θα είναι gold και το άλλο silver , τι ειναι προτιμότερο το ενα να είναι αρσενικό gold με σπασμένο σκούφο και θυληκο silver καθαρό σκούφο? Οι γονείς υπάρχουν για δω την προηγούμενη γενιά ωστε να συγκρίνω.Κάτι τελευταίο που δεν καταλαβα πλατύ/ στήθος τι πρέπει συγκεκριμένα να διακρίνω μεταξύ του ζευγαριού ώστε να είναι ιδανικό ...

Κελαηδάω
    Ημ. Εγγραφής
    Jan 2011
    'Ονομα
    Ιωάννης
    Κατοικίδιο
    καναρίνια - ταχυδρόμους
    Post Thanks / Like

Ranks Showcase

Γιώργο καλησπέρα , τα συγκεκριμένα πουλιά είναι ιδιαίτερα . Καλό θα είναι να ρωτήσεις αυτόν τον εκτροφέα που θα σου τα παραχωρήσει να σου πει περισσότερα σχετικά . Θέλουν κάποια στάνταρ αλλά και πολλά θα μάθεις στην πορεία ( που δεν λένε όλοι) . Θέλει διάβασμα . Αυτά όμως τα ξέρεις και θα τα κάνεις , εκείνο που θέλω να σου πω εγώ είναι πως όταν αρχίζεις με μια ράτσα να ξεκαθαρίσεις τι θέλεις . Θέλεις σωστά πουλάκια ή θέλεις τέλεια εκθεσιακά πουλάκια ; Εάν θέλεις το πρώτο , κατά την άποψη μου πας καλά αφού απευθύνθηκες σε έμπειρο εκτροφέα . Εάν όμως πας για το δεύτερο θέλει πολύ ψάξιμο και διάβασμα , μα πάνω από όλα παίρνουμε πολλές συμβουλές από πολλούς εκτροφείς . Καλή συνέχεια φίλε .
    ευχαριστώ που με ...ακούσατε.!!!

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας