Καλωσορίσατε στο GreekBirdClub.
Αποτελέσματα 1 μέχρι 7 από 7
    Αυγό.
    Ημ. Εγγραφής
    Feb 2019
    'Ονομα
    George
    Post Thanks / Like

ΘΕΜΑ ΜΕ ΠΑΠΑΓΆΛΟ ΖΑΚΟ

ΑΡΧΙΚΑ ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΉ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΑΣ ΔΙΟΤΙ ΕΚΠΙΖΩ ΝΑ ΒΡΩ ΜΙΑ ΛΥΣΗ ..ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΉΣΕΙ ΟΤΙ Ο ΠΑΠΑΓΆΛΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΊΝΑΙ ΚΈΦΑΤΟΣ ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΚΡΑΞΙΜΟ ..ΤΙΝ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΠΤΗΝΙΑΤΡΟ ΤΟΥ ΚΑΘΆΡΙΣΕ ΤΑ ΡΟΥΘΟΎΝΙΑ ΕΙΧΕ ΑΚΑΘΑΡΣΙΕς ΤΟΥ ΕΒΑΛΑ ΑΝΤΙΒΙΩΤΙΣΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΓΙΑ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΛΛΑ ΣΥΝΈΧΙΖΕΙ ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΆ ΚΑΙ ΑΝΗΣΥΧΉΣΩ ..ΠΑΡΑΚΑΛ. ΠΟΛΎ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ..

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κελαηδάω
    Ημ. Εγγραφής
    Oct 2016
    'Ονομα
    Νώντας
    Κατοικίδιο
    καναρίνια, ιθαγενή, γυναίκα, παιδιά
    Post Thanks / Like

Ranks Showcase

Από τη στιγμή που το είδε πτηνίατρος ακολούθησε τις οδηγίες του. Εάν υπάρχουν εδώ άτομα που έχουν παπαγάλους και αντιμετώπισαν παρόμοιο πρόβλημα, θα σου περιγράψουν την εμπειρία τους
    Χρόνια χελιδόνια που πετάξατε...

Αυγό.
    Ημ. Εγγραφής
    Feb 2019
    'Ονομα
    George
    Post Thanks / Like
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από MacGyver Εμφάνιση Μηνύματος
    Από τη στιγμή που το είδε πτηνίατρος ακολούθησε τις οδηγίες του. Εάν υπάρχουν εδώ άτομα που έχουν παπαγάλους και αντιμετώπισαν παρόμοιο πρόβλημα, θα σου περιγράψουν την εμπειρία τους
    Φίλε μου ..ο γιατρός μου λέει ότι πάει καλά όμως συνεχίζει η γιατρός είναι καινούργια και φοβάμαι ότι δεν είναι αρκετά εξειδικευμένη..Ένας φίλο μου ..μου είπε να τον στείλω σε μια εξειδικευμένη στην Αθήνα ...απλά πριν το κάνω επειδή είναι έξοδα θα ήθελα μια γνώμη και ίσως γνωρίζετε εσείς..

Κελαηδάω
    Ημ. Εγγραφής
    Oct 2016
    'Ονομα
    Νώντας
    Κατοικίδιο
    καναρίνια, ιθαγενή, γυναίκα, παιδιά
    Post Thanks / Like

Ranks Showcase

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από GeorgeM7467 Εμφάνιση Μηνύματος
    Φίλε μου ..ο γιατρός μου λέει ότι πάει καλά όμως συνεχίζει η γιατρός είναι καινούργια και φοβάμαι ότι δεν είναι αρκετά εξειδικευμένη..Ένας φίλο μου ..μου είπε να τον στείλω σε μια εξειδικευμένη στην Αθήνα ...απλά πριν το κάνω επειδή είναι έξοδα θα ήθελα μια γνώμη και ίσως γνωρίζετε εσείς..

Μπορείς να επικοινωνήσεις τηλεφωνικά με την γιατρό που θέλεις στην Αθήνα και να της περιγράψεις το πρόβλημα και στη συνέχεια αποφασίζετε αν θα το στείλεις να το δει και από κοντά... Δεν έχω εμπειρία από παπαγάλους για να σου πω μια γνώμη, η οποία όμως δε θα είχε την ίδια βαρύτητα με αυτή της πτηνιάτρου
    Χρόνια χελιδόνια που πετάξατε...

Αυγό.
    Ημ. Εγγραφής
    Feb 2019
    'Ονομα
    George
    Post Thanks / Like
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από MacGyver Εμφάνιση Μηνύματος
    Μπορείς να επικοινωνήσεις τηλεφωνικά με την γιατρό που θέλεις στην Αθήνα και να της περιγράψεις το πρόβλημα και στη συνέχεια αποφασίζετε αν θα το στείλεις να το δει και από κοντά... Δεν έχω εμπειρία από παπαγάλους για να σου πω μια γνώμη, η οποία όμως δε θα είχε την ίδια βαρύτητα με αυτή της πτηνιάτρου
    Ευχαριστώ φίλε.μου ..γι'αυτό κυρίως έγραψα εδώ ένα άρθρο ελπιζωντας ότι κάποιος θα είχε μια παραπάνω ..αλλά και πάλι ευχαριστώ!

Στο κλαδί
    Ημ. Εγγραφής
    Jul 2014
    'Ονομα
    Αριστειδης
    Κατοικίδιο
    Καναρινια
    Post Thanks / Like
    Έχω καιρό να γράψω αλλά αν θες βοήθεια πρέπει να δώσεις πάρα πάνω στοιχεία. Ας πούμε πόσο μηνών/χρόνων είναι, πως βρέθηκε στα χέρια σου, την γενική του συμπεριφορά και οτιδήποτε νομίζεις ότι δεν είναι φυσιολογικό.
    Είναι απολύτως φυσιολογικό να κράζει όπως ένας σκύλος γαυγιζει. Δεν είναι κακό αυτό. Αν το πήρες πρόσφατα ίσως δεν σε έχει συνηθίσει και γι αυτό είναι νωχελικο. Αν θες ανέβασε μια φωτογραφία του πουλιού. Και απλά για να ξέρεις υπάρχουν πολλοί κτηνίατροι που δεν ξέρουν πολλά από πτηνα. Να είσαι σίγουρος πως έχει ειδικότητα πάνω στα πτηνά πριν πας του πουλάκι σε κάποιον.
    Ελπίζω να μην ειναι τίποτα. Τα ζακο είναι πανέξυπνα πουλιά με πολλές ανάγκες που αν τις καλύψεις θα περάσετε και οι δύο πολλά ευχάριστα χρόνια μαζί.

7. Likes mitsman liked this post
    Κελαηδάω
    Ημ. Εγγραφής
    May 2015
    'Ονομα
    erithacus
    Κατοικίδιο
    2 CAG
    Post Thanks / Like
    Φιλε καλησπέρα, διαβαζοντας αυτο π εγραψες μπερδεύτηκα. Τι είδες κ το πηγες στο πτηνιατρο; Τιεννοεις βρήκε ακαθαρσίες στα ρουθούνια; Τι ακαθαρσίες βρήκε; κ τ έγραψε αντιβίωση;!!!
    Τι βλέπεις τώρα; Οι κοτσουλιες τ πως είναι; Φωτογραφία αυτών; Τρώει;Πετάει; Καποιο βίντεο;

Sent from my iPhone using Tapatalk

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας