Καλωσορίσατε στο GreekBirdClub.
Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Αποτελέσματα 11 μέχρι 18 από 18
    Αυγό.
    Ημ. Εγγραφής
    Jul 2018
    'Ονομα
    ΔΑΜΙΑΝΟΣ
    Post Thanks / Like
    Την καλημερα μου στην ομοδα μας ηρθα για να ενημερωσω πως παει η εκβαση του φιλαρακου μου.Λοιπον τρωει απο ολα απο λιγο κ εξακολουθει να πηγενει σταθερα καλα αρχισε να μου κελαιδαει κ διλα διλα οταν φευγω απο τον χωρο.Τωρα το βραδακι τον ειχα σε ησυχο μερος σκοτεινο κ κοιμαται σαν μπαλακι αλλα στο πατωμα αυτο να το εκλαβω οτι μπορει να ανακαμπτει η ασθενεια? η ειναι κατι φυσιολογικο να βολευτικε πχ κατω κ να κοιματε εκει? Γιατι οταν τον εχω σε μερος με φως κοιμοταν σαν μπαλακι στο κλαρι πανω ευχαριστω κ περιμενω
    Τελευταία επεξεργασία από damliak; 11-09-2018 στις 01:08

Αυγό.
    Ημ. Εγγραφής
    Jul 2018
    'Ονομα
    ΔΑΜΙΑΝΟΣ
    Post Thanks / Like
    Καλημερα ερχομαι να συμπληρωσω οτι πτεροροια κανονικα δεν εχει γινει το καλοκαιρι σημερα το πρωι του αφερεσα κ την αυγοτροφη να δω την πορεια του εχει πεσει στην τροφη με τους σπορους καθαρο νερακι στην ποτηστρα ενεργος πλεον γυριζει κ την φωνη παει καλα πιστευω. Τωρα οσο για πτερορια να την περιμενω θα ξεκινησει?

Κελαηδάω
    Ημ. Εγγραφής
    Jan 2016
    'Ονομα
    Νίκος
    Κατοικίδιο
    Καναρίνια τιμπράντο, ράτζα και κοινά. Ένα παπαγαλάκι μπάτζι, τον blue.
    Post Thanks / Like

Ranks Showcase

Η πτερρόροια ξεκινάει στο τέλος του καλοκαιριού, οπότε, αν δεν πέρασε, θα ξεκινήσει σύντομα...

Στο κλαδί
    Ημ. Εγγραφής
    Oct 2015
    'Ονομα
    Λάμπρος
    Post Thanks / Like
    Το ότι δεν πέρασε μάλλον λόγω της ασθένειας.

Αυγό.
    Ημ. Εγγραφής
    Jul 2018
    'Ονομα
    ΔΑΜΙΑΝΟΣ
    Post Thanks / Like
    Καλημερα ερχομαι ξανα να ενημερωσω για την κατασταση του καναριου η καρινα πλεον εχει αρχησει κ υποχωρει σιγα σιγα αρχιζει κ περνει βαρος τρωει σπορακια που κ που κ εβαλα αυγοτροφη παλι για συμπληρωμα σπιτικη λευκη.Αλλα καθεται στο κλουβι κατω πεταει ανεβαινει στα κλαδια αλλα παλι καθεται κατω κ οταν κοιματε σαν μπαλακι κατω να ανησυχησω ? η ισως απο ολη την ταλαιπωρια της ασθενειας θα χρειαστει χρονος για να συνελθει πληρως?

Κελαηδάω
    Ημ. Εγγραφής
    Jan 2016
    'Ονομα
    Νίκος
    Κατοικίδιο
    Post Thanks / Like

Ranks Showcase

Σίγουρα δεν είναι ενθαρρυντικό σημάδι να κάθεται κάτω, και πολύ περισσότερο να κοιμάται κάτω φουσκωμένο κατά τη διάρκεια της ημέρας.
    Βέβαια είναι καλό αν μειώθηκε η καρίνα. Στείλε μια φωτογραφία να δούμε σε τι κατάσταση βρίσκεται το πουλάκι.

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αυγό.
    Ημ. Εγγραφής
    Jul 2018
    'Ονομα
    ΔΑΜΙΑΝΟΣ
    Post Thanks / Like
    Μολις τον ποιασω θα κατσω να βγαλω μια φωτο την καρινα για να δειτε την εξελιξη Οσο για την ημερα οχι δεν κοιμαται παταει στα κλαδια πινει νερο κ τρωει αυγοτροφη κ σπορους επισης ξεκινησε κ πτεροορια... το βραδυ κουρνιαζει κατω κ κοιμαται σαν μπαλακι κατω στην γωνια αντι για το κλαδακι πανω αυτο εννοω ειναι κακο σημαδι να κοιμαται κατω σαν μπαλακι η εκει πχ νιωθει ασφαλεια ας πουμε? (θα βαλω κ μια Α4 κολλα να σηκωσω κ τις κουτσουλιες του να δουμε!

Κελαηδάω
    Ημ. Εγγραφής
    Jan 2016
    'Ονομα
    Νίκος
    Κατοικίδιο
    Post Thanks / Like

Ranks Showcase

Αν είναι κινητικό την ημέρα και δεν φουσκώνει, νομίζω πως είναι καλά. Πίστεψα ότι ήταν φουσκωμένο την ημέρα...

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

9. Likes IscarioTis liked this post

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία