Καλωσορίσατε στο GreekBirdClub.
Αποτελέσματα 1 μέχρι 4 από 4
    Αυγό.
    Ημ. Εγγραφής
    Jul 2017
    'Ονομα
    Γιωργος
    Post Thanks / Like

Exclamation Είναι βραχννιασμένο;

Καλησπέρα έχω ένα καναρίνι το οποίο μου φαίνεται ότι έχει βραχνιάσει δεν είμαι σίγουρος
    Είχα βγεί έξω κάτα το απόγευμα και το είχα βάλει μέσα να μην πάθει τίποτα όταν γύρισα βράδυ και πήγα να το βγάλω έξω μου έκανε αυτούς τους ήχους (έχω ξεκινίσει τώρα να το βγάζω έξω να κοιμάται ) δεν ξέρω μήπως είναι που το πέταξα επειδή κοιμότανε όταν γύρισα και την αντιβίωση που έχω την aviomycine του την έχω βάλει μια άλλη φορά πάνω σε αυτόν τον μήνα (είχε βρέξει δυνατά και από φόβο μην κρυολογήσει του έδωσα την προολιπτική δόση,γενικά πάντως κελάηδαγε ) αλλά τώρα δεν ξέρω αν θα πρέπει να του την δώσω φοβάμαι μην πάθει τίποτα .Μου είχε ξανακάνει αυτό του είδους το βραχνό κελάηδημα μια φόρα το πρωί που το έβγαλα την πετσέτα που του έχω βάλει άλλα μετά από μερικά τσιου ξεκίνησε κανονικά .
    Γενικά πάντως είναι ενεργός και η ουρά του είναι <<σπαθάτη>> δεν φαίνεται να έχει κάτι
    Ευχαριστώ!

Κελαηδάω
    Ημ. Εγγραφής
    Oct 2012
    'Ονομα
    Δημήτρης
    Κατοικίδιο
    Καρποντακοι-Γαρδελια-καναρια
    Post Thanks / Like
    Γεια σου.μπορει να μην ειναι τιποτα αλλα μπορει να ειναι, καλυτερα να ανεβασεις μια φωτογραφια του πτηνου με την κοιλια και στο στηθος να μην εχει πουπουλα, βρεχεις τα δσχτυλα σου και κανεις στην ακρη τα πουπουλα στον θωρακα και την αμαρα. αυτο το μεσα εξω πρεπει να το σταματησεις το αγχωνεις, επισης οτι κανεις ηια πρωτη φορα το αγχωνεις, οταν θα το σκεπασεις μια φορα το βραδυ, θα το σκεπαζεις εκεινη την ωρα και με τον ιδιο τροπο, οταν ειναι να βγαλεις την πετσετα- σεντονι θα του μιλας για να σε ακουσει και μετα θα το βγαζεις. ολο αυτο μπορει εγινε επειδη κατι εκανες το βρσδυ που κοιμοτανε και τρομαξε

Στάλθηκε από το LG-D605 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Γιατι κλαιει το μωρο αφου φοραει πανα??

3. Likes jk21 liked this post
    Αυγό.
    Ημ. Εγγραφής
    Jul 2017
    'Ονομα
    Γιωργος
    Post Thanks / Like
    Όλα οκ σήμερα ξανα άρχισε κανονικά να φωνάζει λίγο το πρωί είχε αλλά μετά φώναζε κανονικά(Το κατατρόμαξα το κακόμοιρο)
    Ευχαριστώ

5. Likes jk21 liked this post
    Στη φωλιά
    Ημ. Εγγραφής
    Jun 2018
    'Ονομα
    Αγγελική
    Post Thanks / Like
    Εγώ στο δικό μου του έβαζα παγωμένο νεράκι και κάποιες φορές βραχνάς.

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας