Καλωσορίσατε στο GreekBirdClub.
Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 21 μέχρι 30 από 48
    Αρχηγός Σμήνους!!!
    Ημ. Εγγραφής
    Oct 2009
    'Ονομα
    ΔΗΜΗΤΡΗΣ
    Κατοικίδιο
    ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ - ΚΑΡΔΕΡΙΝΕΣ
    Post Thanks / Like

Ranks Showcase

Αλεξια αν ειδες βελτιωση , θελω να συνεχισεις την augmentin για τοσες μερες ακομα , οσες ειχε παρει αρχικα σε δοσολογια πριν γινει η οποια αλλαγη . Επισης nystamycin στη δοσολογια των 0.2 ml πρωι και αλλο τοσο το βραδυ , απο τη στιγμη που εχω δοσολογια απο γιατρο για 0.075 ml πρωι και αλλο τοσο το απογευμα για πουλι 22.5 γρ και το δικο σου ειναι 60 σχεδον

Αν αποφασισεις να φτιαξεις δικη σου αυγοτροφη , θα τα πουμε ποιες θεωρω καλυτερες προτασεις και διαλεγεις την πιο εφικτη σε σενα

Αν θελεις ετοιμη θα σε ενημερωσουν τα μελη μας που επιλεγουν να χορηγουν ετοιμες . Απλα αν το πουλι εχει και μυκητες (candida ) η παροχη ετοιμης στην οποια περιεχεται ζαχαρη (νομιζω ολες γραφουν στη συσταση οτι εχουν και οσες δεν το κανουν ετσι κι αλλιως εχουν επιπλεον προσθετη , μεσα στη βασικη πρωτη υλη τους , τα περιβοητα αγνωστης συστασης bakery products

Αυγό.
    Ημ. Εγγραφής
    Apr 2018
    'Ονομα
    Αλεξάνδρα
    Post Thanks / Like
    Σε ευχαριστω Ολυμπία!! Δυστυχως δε μπορω να στειλω ακομα προσωπικο μηνυμα!! Δεν μου το επιτρέπει!! Οποτε θα στελνω εδω!! Και ουτε φωτος μπορω να ανεβασω!! Κατέβασα κ το tapatalk!! Ειμαι πολυ άσχετη μονο με μειλ οπως εστειλα στο Δημητρη. Επισης παλι μου κοιμαται τωρα!! Θα σκασωωω!!!

Αυγό.
    Ημ. Εγγραφής
    Apr 2018
    'Ονομα
    Αλεξάνδρα
    Post Thanks / Like
    Δημητρη σημερα ομως το πρωι δεν εδωσα!! Γιατι μου πε για μια βδομαδα κ έδινα 8 το πρωι κ 8 το βραδυ!! Κ ξεκίνησα 14 του μηνός!! Τωρα τι κανω?? Ποτε να δινω? Ουσιαστικα αμα μου λες να μη τη σταματησω τωρα χαθηκε η πρωινη δόση!!

Αυγό.
    Ημ. Εγγραφής
    Apr 2018
    'Ονομα
    Αλεξάνδρα
    Post Thanks / Like
    Μπορω να σε καλέσω το απογευμα??

Εκκολαπτόμενος
    Ημ. Εγγραφής
    Jan 2018
    'Ονομα
    Ολυμπια
    Κατοικίδιο
    Lovebirds
    Post Thanks / Like
    Κανε οτι θα καναμε κ εμεις συμφωνα με τις οδηγιες του φαρμακου, δωσ του το συντομοτερο η αν πλησιαζει η ωρα για την επομενη δοση συνεχισε κανονικα.

6. Likes alex1986lunatic, Soulaki liked this post
    Administration Team
    Ημ. Εγγραφής
    May 2013
    'Ονομα
    Ανδρέας
    Κατοικίδιο
    καρδερίνες
    Post Thanks / Like
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Αλεξακι Εμφάνιση Μηνύματος
    Δημητρη σημερα ομως το πρωι δεν εδωσα!! Γιατι μου πε για μια βδομαδα κ έδινα 8 το πρωι κ 8 το βραδυ!! Κ ξεκίνησα 14 του μηνός!! Τωρα τι κανω?? Ποτε να δινω? Ουσιαστικα αμα μου λες να μη τη σταματησω τωρα χαθηκε η πρωινη δόση!!
    Για μια δόση δεν χάθηκε ο κόσμος. Δίνεις την απογευματινή.

8. Likes jk21, alex1986lunatic liked this post
    Αυγό.
    Ημ. Εγγραφής
    Apr 2018
    'Ονομα
    Αλεξάνδρα
    Post Thanks / Like
    Καλημερα!! Συνέχισα κανονικα τη θεραπεία κ χθες ειδα οτι μου εκανε υδαρες κουτσουλιές κ σημερα το πρωι ειχε κολλημένες στην αμαρα! Την καθάρισα με νεράκι! Εντωμεταξύ χθες τσίμπησε λιγο μπανάνα που της εβαλα κ εφαγε ενα αμύγδαλο!Επισης ξεκίνησα κ εδωσα 3 μερες απο 1μλ κρεμα που μου ειχε δωσει η πτηνιατρος! Να φταιει κατι απο αυτα? Θα το δω πως θα παει κ σημερα το μεσημεράκι μετα τη δουλεια!!

Αυγό.
    Ημ. Εγγραφής
    Apr 2018
    'Ονομα
    Αλεξάνδρα
    Post Thanks / Like
    Πισωγύρισμα μου εκανε παλι!! Δεν ξερω τι αλλο να κανω!! Και τι ασθένεια ειναι αυτη τελικα!?! Ενω τρωει και πίνει κ παιζει μονο του μερικες φορες κάθεται φουσκωμένο! Και οι κουτσουλιες ποτε κολλάνε στην αμαρα οπως σημερα ποτε εχουν νερο και γενικα ζορίζεται πολυ σε σημειο που τεντώνεται κ ανασηκωνει τα φτερά του

Αρχηγός Σμήνους!!!
    Ημ. Εγγραφής
    Oct 2009
    'Ονομα
    ΔΗΜΗΤΡΗΣ
    Κατοικίδιο
    ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ - ΚΑΡΔΕΡΙΝΕΣ
    Post Thanks / Like

Ranks Showcase

Μιλησα με την Αλεξια το απογευμα και εχει τελικα αισθητη βελτιωση . Απο χτες της ειπα να κανει καποια προσθηκη στα φαρμακα ( η augmentin ετσι κι αλλιως οδευει προς το τελος της αγωγης ) με gentamicina και ευχομαι η βελτιωση να μην ειναι προσωρινη αλλα να σχετιζεται

12. Likes Flifliki, xrisam , Αλεξακι liked this post
    Administration Team
    Ημ. Εγγραφής
    May 2013
    'Ονομα
    Ανδρέας
    Κατοικίδιο
    καρδερίνες
    Post Thanks / Like
    Δημήτρη, με τόσα φάρμακα, δεν θα έπρεπε να δώσει η Αλεξάνδρα και προβιοτικό;
    Θα βοηθούσε και στην εικόνα της κουτσουλιάς.

14. Likes Αλεξακι liked this post

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία