Καλωσορίσατε στο GreekBirdClub.
Σελίδα 25 από 25 ΠρώτοΠρώτο ... 15232425
Αποτελέσματα 241 μέχρι 245 από 245
    Στη φωλιά
    Ημ. Εγγραφής
    Mar 2018
    'Ονομα
    Μανώλης
    Κατοικίδιο
    Καρδερίνες
    Post Thanks / Like
    Τάσο καταρχάς καλορίζικα τα μικρά και να τα χαίρεσαι! Δεν ξέρω τι έφταιξε και πήγαν άσχημα τα πράγματα στην δεύτερη γέννα αλλά αυτό που σου συνέβη με το ζευγαράκι σου δηλαδή από καρδερίνες νεοφερμένες στον χώρο σου (και μάλιστα μέσα στο σπίτι παρουσία σου!) σε ένα μήνα να πάρεις πουλάκια μην το πεις ούτε του παππά! Προφανώς τα πουλάκια ήταν εξοικειωμένα με τους ανθρώπους από πριν αλλά και πάλι ήταν κατορθώμα.Μπραβο σου,και σου εύχομαι του χρόνου ακομα καλύτερα και είμαι σίγουρος για αυτό.

Στάλθηκε από το Redmi 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στο κλαδί
    Ημ. Εγγραφής
    Oct 2016
    'Ονομα
    Νώντας
    Κατοικίδιο
    καναρίνια, ιθαγενή, γυναίκα, παιδιά
    Post Thanks / Like

Ranks Showcase

Τάσο, από την εποχή που σκεφτόσουν να πάρεις τα πουλάκια φαινόταν ότι τα έχεις ερωτευτεί και ευτυχώς όλα πήγαν κατ' ευχήν. Σε ευχαριστούμε που μοιράστηκες τις εμπειρίες σου και τις όμορφες στιγμές που πέρασες μαζί τους. Μην χαθείς για τους επόμενους 9 μήνες και εννοείται αν σε φέρει ο δρόμος από Αθήνα κανονίζουμε για συνάντηση...
    Χρόνια χελιδόνια που πετάξατε...

Στη φωλιά
    Ημ. Εγγραφής
    Apr 2018
    'Ονομα
    20
    Post Thanks / Like
    Νωντα ευχαριστω , οταν ανεβω Ελλαδα καποια στιγμη , σιγουρα θα περασω απο Αθηνα , ετσι κι αλλιως κοντα ειμαστε Αθηνα- Χαλκιδα μια ιδεα δρομος.

Οσο για τον ερωτα που λες , ναι ειναι μεγαλος , χωρις να θελω να σνομπαρω τα καναρινια μου η την πρωτη μου αγαπη τον αφρικανικο γκριζο παπαγαλο που τον εχω 16 χρονια , αλλα αυτη η ομορφια του "αγριου" η εξυπναδα και φυσικα η ακομα "αγρια" φυση που κουβαλουν αυτα τα πουλια, μονο να τα ερωτευτεις σε κανουν. Δεν μιλαω παραπανω διοτι αυτο κανω και τα αυτοματιαζω τα πουλια. Επισης Νωντα ενα ευχαριστω και σε σενα προσωπικα οπως βεβαια και σε ολα τα παιδια του φορουμ , αλλα εσυ ειδικα μου εδωσες την συμβουλη να τα χωρισω για ενα διαστημα , δεν λεω οτι δε θα προχωρουσαν σε γεννα , αλλα με την δικη σου συμβουλη ηρθε το βατεμα λιγο πιο γρηγορα.

Κελαηδάω
    Ημ. Εγγραφής
    Oct 2012
    'Ονομα
    Δημήτρης
    Κατοικίδιο
    Καρποντακοι-Γαρδελια-καναρια
    Post Thanks / Like
    Μπραβο Τασο. ευχομαι του χρονου να βγουν ολα τα μικρα και ολα να πανε καλα με τα μικρα

Στάλθηκε από το LG-D605 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Γιατι κλαιει το μωρο αφου φοραει πανα??

Στο κλαδί
    Ημ. Εγγραφής
    Oct 2016
    'Ονομα
    Νώντας
    Κατοικίδιο
    καναρίνια, ιθαγενή, γυναίκα, παιδιά
    Post Thanks / Like

Ranks Showcase

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από tasioskis Εμφάνιση Μηνύματος
    Νωντα ευχαριστω , οταν ανεβω Ελλαδα καποια στιγμη , σιγουρα θα περασω απο Αθηνα , ετσι κι αλλιως κοντα ειμαστε Αθηνα- Χαλκιδα μια ιδεα δρομος.
    Στο #77 ο Δημήτρης σου έγραφε για το γνωστό παιχνιδαδικο που έχετε και στην Κύπρο.... Κάπου εκεί έγινε το μπέρδεμα
    Χρόνια χελιδόνια που πετάξατε...

Σελίδα 25 από 25 ΠρώτοΠρώτο ... 15232425

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία