Καλωσορίσατε στο GreekBirdClub.
Σελίδα 5 από 11 ΠρώτοΠρώτο ... 34567 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 41 μέχρι 50 από 107
    Στη φωλιά
    Ημ. Εγγραφής
    Sep 2016
    'Ονομα
    Βασίλης
    Post Thanks / Like
    η διατροφη του ερρικου ειναι η σπεσιαλ τροφη που ανεβασα και η κοκκινη αυγοτροφη(οχι παξιμαδι)που επισης ανεβασα.σχεδον καθε κυριακη θα εχει αυγο βραστο και μια δυο φορες το μηνα φρουτο και λαχανικο.υπαρχει και σουπιοκοκκαλο στο κλουβι για ασβεστιο.

Στη φωλιά
    Ημ. Εγγραφής
    Sep 2016
    'Ονομα
    Βασίλης
    Post Thanks / Like
    [IMG][/IMG]

Στη φωλιά
    Ημ. Εγγραφής
    Sep 2016
    'Ονομα
    Βασίλης
    Post Thanks / Like
    [IMG][/IMG]

Στη φωλιά
    Ημ. Εγγραφής
    Sep 2016
    'Ονομα
    Βασίλης
    Post Thanks / Like
    [IMG][/IMG]

Στη φωλιά
    Ημ. Εγγραφής
    Sep 2016
    'Ονομα
    Βασίλης
    Post Thanks / Like
    αυτος ειναι και ο φρου φρου που εχει το μεγαλυτερο προβλημα.τον αγορασα μεσω φιλου καναρινα που μεσολαβησε σε γνωστο του για ενα καλο πουλι.τον πηρα 5 νοεμβριου σε αψογη κατασταση(απλα απιστευτα φοβιτσιαρης).τον ειχα κι αυτον παντα μεσα στις ιδιες συνθηκες με τους αλλους.η διατροφη του ιδια απολυτως και με τον πορτοκαλιο που ειδαμε προηγουμενως.καποια στιγμη πριν απο 1μισι μηνα παρουσιασε προβλημα στο ποδι.φανηκε το δαχτυλιδι να του προξενει προβλημα και ειχε πληγη ζορικη και δε πατουσε το ποδι.καθοταν σχεδον συνεχεια κατω σε μια γωνια.μετα τη χρηση betadine και επιθολ ολα καλα με το ποδι αλλα εχει πλεον τη φαγουρα και την ελλειψη πουπουλων στο λαιμο.βεβαια δε καθεται τουλαχιστον κατω πλεον.

Στη φωλιά
    Ημ. Εγγραφής
    Sep 2016
    'Ονομα
    Βασίλης
    Post Thanks / Like
    ξεχασα να αναφερω πως απο τοτε που ειχε το προβλημα με το ποδι ο φρουφρου δεν εχει ξανακελαηδησει.

Στη φωλιά
    Ημ. Εγγραφής
    Jun 2017
    'Ονομα
    Σωτήρης
    Post Thanks / Like
    Καλησπέρα Μπιλλυ!!!! Δεν μπορώ να εχω γνώμη εγω κ πιστεύω (με επιφύλαξη) κ καποιος άλλος διότι εάν δεν πιάσεις το πουλάκι να βγάλεις φωτό κοντινή στο προβλημα με το πόδι του αλλη μια στο λαιμό αλλη μια αλλη μια την κοιλιά του με παρατεταμένα τα πούπουλα δεξιά αριστερά και μια τελευταία φωτό από κουτσουλιές σε ενα χαρτάκι κουζίνας που θα έχεις φροντίσει να βάλεις στον πάτο του κλουβιού δεν θα μπορέσω να εχω μια γνώμη να σου πω κάτι...... Και για τα δυο πουλάκια εννοείται φωτό.........

8. Likes jk21, dikai liked this post
    Στη φωλιά
    Ημ. Εγγραφής
    Sep 2016
    'Ονομα
    Βασίλης
    Post Thanks / Like
    καλησπερα Σωτηρη!!ναι θα το κανω σιγουρα απλα εστειλα πρωτα αυτες σαν γενικη εικονα και τις πιο συγκεκριμενες θα τις στειλω μετα που θα εχω βοηθεια.

Στη φωλιά
    Ημ. Εγγραφής
    Sep 2016
    'Ονομα
    Βασίλης
    Post Thanks / Like
    απο τη κοιλια το ξερω μου το εχουν ζητησει τα παιδια και θα στειλω.να στειλω και απο το λαιμο?ηθελα να στειλω πρωτα γενικες φωτο διοτι δεν εχουν ολοι την ιδια εικονα.θα στειλω και απο αλλους 2.αυτα τα καναρινια ηταν ολα μαζι στον ιδιο χωρο ολο το χειμωνα με τις ιδιες συνθηκες.καποια ειναι χειροτερα καποια αλλα σε φαινομενικα καλυτερη κατασταση.

Στη φωλιά
    Ημ. Εγγραφής
    Sep 2016
    'Ονομα
    Βασίλης
    Post Thanks / Like
    [IMG][/IMG]

Σελίδα 5 από 11 ΠρώτοΠρώτο ... 34567 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία