Καλωσορίσατε στο GreekBirdClub.
Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Αποτελέσματα 21 μέχρι 25 από 25
    Αυγό.
    Ημ. Εγγραφής
    Mar 2018
    'Ονομα
    manos
    Post Thanks / Like
    Αλλαξα τον πατο απο την εφημεριδα οπως μου ειπατε και εβαλα χαρτι κουζινας και το σκιζει σε ροδελες ο αρσενικος και το βαζει στην φωλια τωρα. ειναι ενταξει το χαρτι να υπαρχει μεσα στην φωλια ?

2. Likes IscarioTis, NickKo liked this post
    Αυγό.
    Ημ. Εγγραφής
    Mar 2018
    'Ονομα
    manos
    Post Thanks / Like
    Σήμερα του έβαλα και μαρούλι και χτίζει στην φωλιά και το μαρούλι ο κύριος. Έχει ακόμα λίγο νήμα στην φωλιά και βαμβάκι του έχω δώσει σε μικρά μικρά κομματάκια

Εκκολαπτόμενος
    Ημ. Εγγραφής
    Jun 2016
    'Ονομα
    Nikos
    Post Thanks / Like
    Μονο μη τ βαραει ο ηλιος πολλες ωρες στη μπαλκονοπορτα μπροστα γτ θα σκασουν απο τη ζεστη (ετσι την ειχα πατησει και αν δεν το προλαβαινα να το πιασω να το βαλω κατω απο τη βρυση το χα χασει .. εμενα το βαρουσε φαντασου απο τς 10.00 - 13.00 ), ειδικα τωρα π σιγα σιγα κανει ολο και πιο πολυ ζεστη .. αν δν τ βαραει απευθειας ο ηλιος ή για λιγο εισαι κομπλε ..

HelloWorld

Αυγό.
    Ημ. Εγγραφής
    Mar 2018
    'Ονομα
    manos
    Post Thanks / Like
    Οχι νικο δεν τα βλεπει ο ηλιος απευθειας πανω απο 10 λεπτα ουτε αερας γιαυτο τα εχω βαλει εκει.
    το πρωι κανει ζεστη εδω στην ιεραπετρα και το βραδυ αλλαζει η εποχη απο την υγρασια

Εκκολαπτόμενος
    Ημ. Εγγραφής
    Jun 2016
    'Ονομα
    Nikos
    Post Thanks / Like
    Κ γω κρητη ειμαι γ αυτο το ειπα .. γτ καπου προχθες τα βαρουσε και θυμηθηκα που ειχα παθει αυτο προπερυσι και λεω κατσε ν τ αλλαξω μερια ..
    Τωρα γ τ χαρτι π λες δν νμζω να υπαρχει προβλημα .. εκτος αν το τρωνε .. εμενα απλα το κοβουν .. τα παπαγαλακια το θρυμματιζουν αλλα κ παλι δε το τρωνε ουτε αυτα .. αν παρατηρησεις κτ τετοιο προσπαθησε να μην ερχονται σε επαφη με το πατο ( και γενικα θα το συνιστουσα να μην ερχονται σε επαφη με το πατο του κλουβιου να υπαρχει καποια αποσταση ισως με καποια σχαρα .. )

HelloWorld

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία