Καλωσορίσατε στο GreekBirdClub.
Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Αποτελέσματα 11 μέχρι 14 από 14
    Corvus
    Guest
    καλημερα,το σχεδιο μερικως απετυχε γτ μετα απο μιαμιση ωρα που εψαχνα μεσα στα περιβολια ειχα χασει την υπομονη μου κ οταν τελικα τον βρηκα του εκανα ντου μονος μου αντι να παρω το θηροφυλακα που τον ειχα στην αναμονη.οποτε το σεναριο καηκε.του αμολησα ενα κραχτη και του πηρα τα διχτυα.επρεπε να κρατησω τη ψυχραιμια μου...παιδια πολλα πουλια το μερος,χρονια ειχα να δω καμια εκατοστη καρδερινες μαζι!

[IMG][/IMG][IMG][/IMG]

Corvus
    Guest
    και γαρδελοχορτο στα καρβουνα!

Αρχηγός Σμήνους!!!
    Ημ. Εγγραφής
    Oct 2009
    'Ονομα
    ΔΗΜΗΤΡΗΣ
    Κατοικίδιο
    ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ - ΚΑΡΔΕΡΙΝΕΣ
    Post Thanks / Like

Ranks Showcase

Ειχε προλαβει να πιασει πουλια;

αυτο με την υπομονη σου να το κοιταξεις !

4. Likes Μ/Δ liked this post
    Corvus
    Guest
    οχι ουτε φιντα δεν ειχε βαλει γτ 5 μετρα απο το διχτυ ηταν ενα φορτηγακι με πακιστανους που το φορτωναν καφασια με λαχανικα.περιμενε να φυγει το φορτηγο για να στησει κανονικα.ηταν σε περιφραγμενο χωρο κ η συρομενη πορτα ηταν ανοιχτη εκεινη την ωρα που δουλευαν οι εργατες.προφανως εχει παει τοσες φορες που θα χει γνωριστει με τον ιδιοκτητη του κτηματος και του ανοιγουν τη πορτα!!!τη δευτερη φορα που περασα απο κει πηρα το διχτυ χαμπαρι.που να φανταστω οτι διπλα στο φορτηγο που το φορτωνουν μπορει να χει στησει καποιος!ο κραχτης ομως τον προδωσε.αν και απο παντου ακουγονταν καρδερινες η φωνη του κραχτη εκανε τη διαφορα στο αυτι μου!

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας