Καλωσορίσατε στο GreekBirdClub.
Αποτελέσματα 1 μέχρι 3 από 3
    Στο κλαδί
    Ημ. Εγγραφής
    Oct 2016
    'Ονομα
    Νώντας
    Κατοικίδιο
    καναρίνια, ιθαγενή, γυναίκα, παιδιά
    Post Thanks / Like

Ranks Showcase

Αγορά επώνυμης συσκευασμένης τροφής καναρινιών

Εγκαινιάζω την νέα ενότητα μικρών αγγελιών με την αναζήτηση ατόμου που θα ήθελε 5 - 10 κιλά από την "Manitoba T3 Platino 25 kg Μείγμα για καναρίνια χρώματος με 7% περίλλα". Αναλυτικά η σύσταση αναφέρει: Kεχρι καναδα67%, νιζερ13%, περιλλα7%, καναβουρι,Χρυσος λιναροσπορος.

Η αγορά θα γίνει τέλη Ιανουαρίου/αρχές Φεβρουαρίου και θα είναι κλειστό σακί, το οποίο αναλαμβάνω να πάρω και παρουσία του ενδιαφερόμενου να ανοιχθεί και να ζυγιστεί η ποσότητα που θα ήθελε (κερνάω και καφέ στο μπαλκόνι μου). Η τιμή του σε
    μεγάλα και επώνυμα καταστήματα είναι περίπου 56 € (μπορεί να το αναζητήσει κάποιος στο διαδίκτυο) και θα πάει αναλογικά.

Επικοινωνία παρακαλώ μέσω π.μ. σύμφωνα με τους σχετικούς κανονισμούς του φόρουμ. Ευχαριστώ

Χρόνια χελιδόνια που πετάξατε...

2. Likes jk21, fantomas, dinosd, dikai, xrisam , IscarioTis liked this post
    Αρχηγός Σμήνους!!!
    Ημ. Εγγραφής
    Oct 2009
    'Ονομα
    ΔΗΜΗΤΡΗΣ
    Κατοικίδιο
    ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ - ΚΑΡΔΕΡΙΝΕΣ
    Post Thanks / Like

Ranks Showcase

Ενημερωση των μελων απ τον Νωντα , σχετικα με την εξελιξη της αγγελιας του

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από MacGyver

Θα ήθελα να ενημερώσω το θέμα μου στις μικρές αγγελίες γιατί σήμερα πήρα το σακί την τροφή

Σήμερα πήρα το μείγμα και δεν το έχω ανοίξει ακόμα. Αν ενδιαφέρεται κανείς, παρακαλώ να επικοινωνήσει με προσωπικό μήνυμα
    Θα ήθελα να κάνω σαφές , οτι η άποψη μου σε θέματα ασθενειών των πουλιών αποτελεί γνώμη ενός χομπίστα και όχι έγκυρα καταρτισμένου πτηνιάτρου , που είναι ο μόνος αρμόδιος να δίνει γνωματεύσεις . Έτσι πρέπει να εκλαμβάνεται σε κάθε περίπτωση !!!

4. Likes xrisam liked this post
    Αρχηγός Σμήνους!!!
    Ημ. Εγγραφής
    Oct 2009
    'Ονομα
    ΔΗΜΗΤΡΗΣ
    Κατοικίδιο
    ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ - ΚΑΡΔΕΡΙΝΕΣ
    Post Thanks / Like

Ranks Showcase

Ο σκοπος της αγγελιας εχει εκπληρωθει . Η τροφη μοιραστηκε και σε δυο αλλα μελη μας

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από MacGyver
    Σας ευχαριστώ όλους για τα προσωπικά μηνύματα. Έχω δώσει την ποσότητα που ήθελα και ελπίζω να έχουμε την ίδια ανταπόκριση και την επόμενη φορα

Θα ήθελα να κάνω σαφές , οτι η άποψη μου σε θέματα ασθενειών των πουλιών αποτελεί γνώμη ενός χομπίστα και όχι έγκυρα καταρτισμένου πτηνιάτρου , που είναι ο μόνος αρμόδιος να δίνει γνωματεύσεις . Έτσι πρέπει να εκλαμβάνεται σε κάθε περίπτωση !!!

6. Likes amastro , ndlns, dinosd, IscarioTis liked this post

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας