Καλωσορίσατε στο GreekBirdClub.
Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Αποτελέσματα 11 μέχρι 13 από 13
    Στη φωλιά
    Ημ. Εγγραφής
    Jun 2017
    'Ονομα
    Παναγιώτης
    Κατοικίδιο
    Καναρινια: Ματζι, Ρικο, Οσκαρ, Παπαγαλοι: Μιχαλης, ιωαννα, μαριος, αθανασια, Παραδεισια: η Ζαχαρενια και ο πετρος
    Post Thanks / Like
    καλημερα και παλι! ηθελα να ρωτησω κατι ακομη: την εχω στο σπιτι μεσα αλλα την εχω στο πατωμα γιατι δεν υπαρχει αλλη λυση. Δυστυχως διαβασα οτι το να την εχω στο πατωμα και να με βλεπει απο πανω της δεν ειναι καθολου καλο για την εξημερωση της. Θα ηθελα την βοηθεια σας γιατι την εχω εδω και 2 βδομαδες και δεν εχω δει καποια διαφορα. τρωει κανονικα παιζει με τα παιχνιδια της και εχει εξικοιωθει με τον χωρο γενικα! η μονη λυση για να ειναι στο ιδιο υψος με το προσωπο μου ειναι στο μπαλκονι σε κλουβα πτησης με πολυκαρβουνικο (πλεξι-γκλας) περιμετρικα εκτος απο πισω που εφαπτεται στον τοιχο το οποιο ανοιγει σαν ντουλαπι! Ευχαριστω!!!

Στη φωλιά
    Ημ. Εγγραφής
    Jan 2018
    'Ονομα
    Ολυμπια
    Κατοικίδιο
    Lovebirds
    Post Thanks / Like
    Ναι,στο πατωμα δεν ειναι καλο οχι μονο για την εξημερωση αλλα κ οτι μπορει πιο ευκολα να σου κρυωσει. Δες μηπως μπορεις να βαλεις μπροστα στη μπαλκονοπορτα η το παραθυρο-που θα ειναι κλειστο τωρα λογω χειμωνα-ενα μικρο τραπεζακι σαν αυτα που βαζουμε στο μπαλκονι για να βαλεις πανω το κλουβι.

Αρχηγός Σμήνους!!!
    Ημ. Εγγραφής
    May 2014
    'Ονομα
    Κωνσταντίνα
    Κατοικίδιο
    Cockatiels, Zebra Finches, Καναρίνια, Χάμστερ, Platy fish
    Post Thanks / Like

Ranks Showcase

Δεν βγάζουμε πουλάκια στο μπαλκόνι μόνιμα όταν είναι ήδη χειμώνας, πρέπει να βγουν όσο είναι ο καιρός καλός και ζεστός για να συνηθίσουν σταδιακά τις πεσμένες θερμοκρασίες. Μπορείς να τη βάλεις σε ένα μικρό τραπεζάκι στο κλουβί, μπορείς να βρεις πολύ οικονομικά τραπεζάκι ή σκαμπό.

4. Likes Flifliki, Soulaki, jk21 liked this post

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία