Καλωσορίσατε στο GreekBirdClub.
Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο ... 345
Αποτελέσματα 41 μέχρι 43 από 43
    Αρχηγός Σμήνους!!!
    Ημ. Εγγραφής
    Oct 2009
    'Ονομα
    ΔΗΜΗΤΡΗΣ
    Κατοικίδιο
    ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ - ΚΑΡΔΕΡΙΝΕΣ
    Post Thanks / Like

Ranks Showcase

Θα ερθεις και θα σου δωσω απο το δικο μου .Μοιραζεσαι καθε μερα την αγαπη μας για το φορουμ και το δειχνεις εμπρακτα κανοντας το γνωστο σε τοσες ομαδες του fb ! Kαι το κανεις χωρις να ζητησεις , χωρις να κερδισεις ποτε κατι απο αυτο το χωρο , παρα τη συμμετοχη στην κοινη αγαπη μας για τα πουλακια . Δεν ξερω αν θα μπορεις τοτε να το δεχτεις αλλα τελη της ανοιξης , αν ολα πανε καλα , θα ερθεις να σου δωσω και 1 ή και 2 αν πανε καλα οι γεννες , απ τα τιμπραντακια μου και θα το κανω με ολη μου τη χαρα !
    Θα ήθελα να κάνω σαφές , οτι η άποψη μου σε θέματα ασθενειών των πουλιών αποτελεί γνώμη ενός χομπίστα και όχι έγκυρα καταρτισμένου πτηνιάτρου , που είναι ο μόνος αρμόδιος να δίνει γνωματεύσεις . Έτσι πρέπει να εκλαμβάνεται σε κάθε περίπτωση !!!

2. Likes komo, dikai liked this post
    Στο κλαδί
    Ημ. Εγγραφής
    Jan 2016
    'Ονομα
    ΔΗΜΗΤΡΗΣ
    Κατοικίδιο
    καναρινια
    Post Thanks / Like
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από jk21 Εμφάνιση Μηνύματος
    Θα ερθεις και θα σου δωσω απο το δικο μου .Μοιραζεσαι καθε μερα την αγαπη μας για το φορουμ και το δειχνεις εμπρακτα κανοντας το γνωστο σε τοσες ομαδες του fb ! Kαι το κανεις χωρις να ζητησεις , χωρις να κερδισεις ποτε κατι απο αυτο το χωρο , παρα τη συμμετοχη στην κοινη αγαπη μας για τα πουλακια . Δεν ξερω αν θα μπορεις τοτε να το δεχτεις αλλα τελη της ανοιξης , αν ολα πανε καλα , θα ερθεις να σου δωσω και 1 ή και 2 αν πανε καλα οι γεννες , απ τα τιμπραντακια μου και θα το κανω με ολη μου τη χαρα !
    Δημήτρη ευχαριστώ για το Ριγανέλαιο.

Στάλθηκε από το X5max_PRO μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη φωλιά
    Ημ. Εγγραφής
    Oct 2017
    'Ονομα
    Κώστας
    Post Thanks / Like

Ranks Showcase

Θα ανοίξω σήμερα μια συσκευασία ριγανέλαιο orego stim.
    Επειδή είναι 500 ml και δε νομίζω να την καταναλώσουν τα πουλιά στους 6 μήνες που λέει η συσκευασία, αν θέλει κάποιος ευχαρίστως να του δώσω.

Την αρχική συσκευασία θα τη διατηρήσω στο ψυγείο (αν και δεν αναφέρει κάτι σχετικά στις οδηγίες).
    Το διαλυμένο σκεύασμα (10ml στα 2,5lt νομίζω γράφει) μπορώ να το διατηρήσω στο ψυγείο ή πρέπει να πετιέται;

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο ... 345

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας