Καλωσορίσατε στο GreekBirdClub.
Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 μέχρι 10 από 17
    Στη φωλιά
    Ημ. Εγγραφής
    Jun 2017
    'Ονομα
    Σωτήρης
    Post Thanks / Like

Ζητείται νέο μέλος στην ομάδα μου!!!!!

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους της ομάδας!!!! Ονομάζομαι Σωτήρης και είμαι από Βολο!!!! Αγαπώ πολύ τα πουλάκια μου και χαίρομαι όταν είναι καλά και ευτυχισμένα (η ετσι δείχνουν)!!!! Εχω καναρινακια κοινά και μωσαϊκα!!!!! Τα μωσαϊκα είναι φετινά!!!!! Θα ήθελα παρα πολύ βασικά εδω κ ένα χρόνο που κοιτάω να αποκτήσω ένα ζευγαρι καρδερινες γτ τρελένομαι και με τα χρώματα αλλά και με το τραγούδι τους, λογο οικονομικών δυσκολιών όμως μου είναι αδύνατο να το αποκτήσω μιας κ δουλεύω 4ωρο σε σούπερ μάρκετ και είναι λίγα τα χρήματα που περνω....... Θα ήθελα εάν κάποιο μέλος θέλει να με βοηθήσει και μπορεί να μου χαρίσει έστω μια καρδερίνα ή να την ανταλλάξω με 60 π κλουβί ή μίγμα 5κιλο ιθαγενών ή 10 κιλά καναρινίσιο ( ότι χρειάζεται ) για να μπορέσω να κάνω κ εγω ένα από τα ονειρα μου πραγματικότητα!!!! Σας ευχαριστω εκ των προτέρων!!!!!!!

Αρχηγός Σμήνους!!!
    Ημ. Εγγραφής
    Oct 2009
    'Ονομα
    ΔΗΜΗΤΡΗΣ
    Κατοικίδιο
    ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ - ΚΑΡΔΕΡΙΝΕΣ
    Post Thanks / Like

Ranks Showcase

Ο Σωτηρης θα μπορουσε να εχει παρει απο καιρο 5 ευρω πουλακια απο το Σχιστο ... δεν το εκανε .Ξερω εδω και καποιο διαστημα τη λαχταρα του . Ευχομαι οποιος μπορει να τον βοηθησει και κεινος με τη σειρα του να το εκτιμησει φροντιζοντας και το πουλακι οπως του αξιζει και μη ξεχνωντας αυτον που τον βοηθησε , δινοντας στο μελλον το ιδιο παραδειγμα , γιατι αυτη ειναι η καλυτερη αμοιβη σε καποιον οτι δεν πηγε τζαμπα η προσφορα του ! Δεν ειναι ευκολο να χαριζει καποιος καρδερινα εκτροφης και ειδικα μετα απ μια δυσκολη περιοδο αναπαραγωγης αλλα ευχομαι να βρεθει
    Θα ήθελα να κάνω σαφές , οτι η άποψη μου σε θέματα ασθενειών των πουλιών αποτελεί γνώμη ενός χομπίστα και όχι έγκυρα καταρτισμένου πτηνιάτρου , που είναι ο μόνος αρμόδιος να δίνει γνωματεύσεις . Έτσι πρέπει να εκλαμβάνεται σε κάθε περίπτωση !!!

3. Likes Soulaki, kostas salonika, stefos liked this post
    Στο κλαδί
    Ημ. Εγγραφής
    Mar 2014
    'Ονομα
    Antonis
    Κατοικίδιο
    καναρινια red factor , καρδερινες , καρδερινες ματζορ
    Post Thanks / Like
    Ειμαι λιγο μακρια , αν ημουν πιο κοντα ευχαριστως

Κελαηδάω
    Ημ. Εγγραφής
    Oct 2012
    'Ονομα
    Δημήτρης
    Κατοικίδιο
    Καρποντακοι-Γαρδελια-καναρια
    Post Thanks / Like
    Μακαρο να ειχα να σου εστελνα ρε Σωτο

Στάλθηκε από το LG-D605 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Γιατι κλαιει το μωρο αφου φοραει πανα??

Στη φωλιά
    Ημ. Εγγραφής
    Jun 2017
    'Ονομα
    Σωτήρης
    Post Thanks / Like
    Από Κύπρο; Είναι λιγο μακριά..... Θα μπορούσα εντός Ελλάδας να ερθω οπουδηποτε..... Σευχαριστω παρα πολύ πάντως κ εύχομαι να βρεθεί καποιος!!!!!!!

Στο κλαδί
    Ημ. Εγγραφής
    May 2014
    'Ονομα
    kostas paulou
    Post Thanks / Like
    Καλησπέρα φίλε ..άμα δεν έχεις πρόβλημα μπορώ να σου δώσω εγώ πουλάκι αλλά περσινω αρσενικό χωρίς δαχτυλίδι για των λόγο ότι μεχρει περισυ δεν δεχτυλιδωνα...εγώ μένω Θεσσαλονίκη άμα έρθεις κάποια στιγμή μεχρει των Νοέμβριο από εδώ έλα να το πάρεις αλλιος Νοέμβριο που θα κατέβω Λάρισα στην έκθεση θα σου το φέρω εγώ ο ίδιος ....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Στη φωλιά
    Ημ. Εγγραφής
    Jun 2017
    'Ονομα
    Σωτήρης
    Post Thanks / Like
    Κώστα δεν εχω λόγια!!!!! Σε υπέρ ευχαριστω!!!!! Θα συνεννοηθούμε μέσω τηλεφώνου!!!!! Τέτοια άτομα είναι παράδειγμα προς μίμηση!!!!! Κώστα σευχαριστω και πάλι!!!!!!

9. Likes kostas salonika, jk21, stefos, DScythe liked this post
    Στο κλαδί
    Ημ. Εγγραφής
    May 2014
    'Ονομα
    kostas paulou
    Post Thanks / Like
    Καλημέρα φίλε ..να είσαι καλά ...και αλλά παιδιά εδώ μέσα χαρίζουν πουλάκια και δεν πουλάνε απλός φέτος δεν μπορούν ..γιαυτο ένα ευχαριστώ αξίζει σε όλους εδώ μέσα που ο καθένας βοηθάει με των τρόπο του ...
    Το τηλ μου είναι ***** παρεμε τηλ όποτε μπορέσεις ....

Τελευταία επεξεργασία από jk21; 06-09-2017 στις 13:58 Αιτιολογία: αποκρυψη προσωπικων στοιχειων

11. Likes jk21, Soulaki, stefos liked this post
    Αρχηγός Σμήνους!!!
    Ημ. Εγγραφής
    Oct 2009
    'Ονομα
    ΔΗΜΗΤΡΗΣ
    Κατοικίδιο
    ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ - ΚΑΡΔΕΡΙΝΕΣ
    Post Thanks / Like

Ranks Showcase

Μπραβο Κωστα για την ενεργεια σου και για οσα ειπες για υπολοιπα μελη μας που ολοι ξερουμε πια ειναι ή τουλαχιστον αυτα που εχουμε μαθει οτι το εχουν κανει στο παρελθον ( αν και ξερω οτι εχουν χαρισθει πουλια και χωρις να γινει δημοσια γνωστο )
    Θα ήθελα να κάνω σαφές , οτι η άποψη μου σε θέματα ασθενειών των πουλιών αποτελεί γνώμη ενός χομπίστα και όχι έγκυρα καταρτισμένου πτηνιάτρου , που είναι ο μόνος αρμόδιος να δίνει γνωματεύσεις . Έτσι πρέπει να εκλαμβάνεται σε κάθε περίπτωση !!!

13. Likes kostas salonika, stefos liked this post
    Στο κλαδί
    Ημ. Εγγραφής
    May 2014
    'Ονομα
    kostas paulou
    Post Thanks / Like
    Δημήτρη ξέρω εσένα και αυτό φτάνει ...άμα είχες κάποιο διαθέσιμο πουλάκι πιστεύω θα ήσουν ο πρώτος που θα χαρίζες...

15. Likes MacGyver liked this post

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία