Καλωσορίσατε στο GreekBirdClub.
Αποτελέσματα 1 μέχρι 6 από 6
    Κελαηδάω
    Ημ. Εγγραφής
    Oct 2011
    'Ονομα
    ευα
    Κατοικίδιο
    κουνελι (χορχιτο),2 budgies(loui & greeny)
    Post Thanks / Like

δωρο γενεθλιων για την κορη μου!

καλησπερα στην παρεα!σε οσους με θυμουνται ειχαμε εξελιξεις!παντρευτηκα και πλεον εχω ενα κοριτσακι 2 ετων!τωρα το σεπτεμβρη εχει γενεθλια. εχει τρελα με τα καναρινια, καθε φορα που τα ακουει να κελαιδανε χορευει! τα οικονομικα μας ειναι λιγο χαλια γιατι προσφατα μετακομισαμε αθηνα και δε μπορουμε να διαθεσουμε οσα μας ζητανε απο πετ σοπ. αν υπαρχει καποιος που να χαριζει καποιο αρσενικο να μου στειλει μνμ. ευχαριστω πολυ!
    '' A pessimist sees the difficulty in every opportunity ; the optimist sees the opportunity in every difficulty ''

2. Thanks jk21 thanked for this post
    Likes Soulaki1 liked this post
    Στο κλαδί
    Ημ. Εγγραφής
    May 2014
    'Ονομα
    ΔΗΜΗΤΡΗΣ
    Κατοικίδιο
    ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ,ΘΑΛΛΑΣΙΝΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ
    Post Thanks / Like
    Καλημέρα μπορώ να σου χαρίσω ένα φετινό πουλάκι, αν δεν σε πειράζει μία λάθος νότα που έχει

Κελαηδάω
    Ημ. Εγγραφής
    Oct 2011
    'Ονομα
    ευα
    Κατοικίδιο
    Post Thanks / Like
    δεν εχω λογια! σε ευχαριστω παρα πολυ! μενω περιστερι. δε ξερω αν σε βολευει να ερθεις ή να ερθουμε εμεις να το παρουμε απο την περιοχη σου..οτι θελεις!
    '' A pessimist sees the difficulty in every opportunity ; the optimist sees the opportunity in every difficulty ''

5. Thanks CaptainChoco thanked for this post
    Likes jimk1, dikai liked this post
    Κελαηδάω
    Ημ. Εγγραφής
    Oct 2011
    'Ονομα
    ευα
    Κατοικίδιο
    Post Thanks / Like
    ηδη εχουμε στο σπιτι το καναρινακι μας! ευχαριστουμε πολυ δημητρη jimk1 γι αυτο το υπεροχο δωρο που οχι μονο μας το χαρισες αλλα μας εδωσες και κλουβι και τροφη! ηδη αρχιζει και κελαιδαει! θα ανοιξω συντομα νεο θεμα να σας δειξω το ''πουλακι'' μας οπως το βαφτισε η κορη μου! ευχαριστω και παλι!

Κελαηδάω
    Ημ. Εγγραφής
    Mar 2016
    'Ονομα
    Αθανασια
    Κατοικίδιο
    4 Καναρίνια, Χρηστινα,Φωτεινουλα,Δημητράκης, και ενα ανώνυμο, προς το παρόν. καρδερινοκαναρα,Κικιτσα,και αδέσποτο σκυλακι Ρουντης.
    Post Thanks / Like
    Μπράβο στον Δημητρη....υπέροχη κινηση.
    Ευχομαι, το παιδάκι και το νέο σας πουλακι, να γίνουν δυο αχώριστοι φίλοι.
    Φανταζομαι, την χαρά που θα πήρε.

Κελαηδάω
    Ημ. Εγγραφής
    Oct 2011
    'Ονομα
    ευα
    Κατοικίδιο
    Post Thanks / Like
    αποτρελαθηκε το παιδακι μου! καθε φορα που κελαιδαγε ολο ελεγε ''πουλακι,πουλακι'' και ξεκαρδιζοταν στα γελια! θυμοταν και τις οδηγιες του Λαμπρου (γιος του Δημητρη) και επαιρνε συνεχεια το ταπερ με τα σπορια για να το ταισει! ευτυχως για το πουλακι θα το φροντιζω εγω!!
    εφοσον ολα πηγαν κατ'ευχην, ας κλεισει εδω το θεμα! σε λιγες μερες που θα ηρεμησει και εγκλιματιστει και το πουλακι μας θα σας δειξω και φωτο και αν τα καταφερω (ασχετη με τεχνολογια) και βιντεο! ευχαριστω και παλι Δημητρη και Λαμπρο!!

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας