Καλωσορίσατε στο GreekBirdClub.
Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 11 μέχρι 20 από 33
    Κελαηδάω
    Ημ. Εγγραφής
    Oct 2012
    'Ονομα
    Δημήτρης
    Κατοικίδιο
    Καρπο.Ρινο + Ρινα
    Post Thanks / Like
    Καλημερα κατερινα,εχει αλλαξει περιβαλλον να το αφησεις λιγες μερες να συνηθσει το καινουργιο του περιβαλλον οτι και να κανεις να μην το ζοριζεις ή μην προσπαθεις να το πιανεις, μην το ζοριζεις για να φαει απο το χερι σου ή μην το βγαζεις εξω για να πεταξει γτ θα αγχωνετε παραπανω απο οτι ειναι ηδη.ολα θα γινουν θελει το χρονο του.αν και στο εχουνε πει τα παιδια θ στο ξαναπω και εγω οχι αναμεσα σε πορτες οχι σε κουζινα.αυτα απο μενα περισσοτερα θα σου πουνε τα παιδια που εχουν παπαγαλους και ξερουν πολυ καλυτερα απο μενα

Sent from my Z1 using Tapatalk
    Γιατι κλαιει το μωρο αφου φοραει πανα??

2. Likes Efthimis98 liked this post
    Αυγό.
    Ημ. Εγγραφής
    Jun 2017
    'Ονομα
    Κατερίνα
    Post Thanks / Like
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Iscariot Εμφάνιση Μηνύματος
    Καλημερα κατερινα,εχει αλλαξει περιβαλλον να το αφησεις λιγες μερες να συνηθσει το καινουργιο του περιβαλλον οτι και να κανεις να μην το ζοριζεις ή μην προσπαθεις να το πιανεις, μην το ζοριζεις για να φαει απο το χερι σου ή μην το βγαζεις εξω για να πεταξει γτ θα αγχωνετε παραπανω απο οτι ειναι ηδη.ολα θα γινουν θελει το χρονο του.αν και στο εχουνε πει τα παιδια θ στο ξαναπω και εγω οχι αναμεσα σε πορτες οχι σε κουζινα.αυτα απο μενα περισσοτερα θα σου πουνε τα παιδια που εχουν παπαγαλους και ξερουν πολυ καλυτερα απο μενα

Καλημέρα! Το αφήνω νυστικο ? Δεν ξέρει να φάει, τρώει μόνο κρέμα. Θα πεθάνει

Κελαηδάω
    Ημ. Εγγραφής
    May 2015
    'Ονομα
    Αριάδνη
    Post Thanks / Like

Ranks Showcase

Γεια σ Κατερινα! Καλως το δεχτηκες το μικρο σου! Τωρα εχω εγω αποριες.. Ποσο μικρο ειναι και δεν τρωει μονο του; Φανταζομαι για να ειναι τοσο μικρο το πηρες απο εκτροφεα. Θα επρεπε κανονικα πρωτα να απογαλακτιστει κ μετα να σ το δωσει. Η κρεμα ειναι δυσκολο πραγμα. Πρεπει αναλογα με το ποσο μωρο ειναι να τρωει ανα συγκεκριμενες ωρες και η κρεμα να ειναι σε συγκεκριμενη θερμοκρασια. Στα εχει πει αυτα ο εκτροφεας; Σου εδειξεπως να το ταιζεις;

Στάλθηκε από το D6603 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

5. Likes mariann@, Efthimis98 liked this post
    Αυγό.
    Ημ. Εγγραφής
    Jun 2017
    'Ονομα
    Κατερίνα
    Post Thanks / Like
    Καλημέρα Αριαδνη. Το πήρα από εκτροφεα μου είπε πόσο πρέπει να τρώει και την θερμοκρασία. Όλα αυτά είναι εύκολα. Το δύσκολο ήταν πως εχθές δεν με πλησίαζε καθόλου, ήταν πολύ τρομαγμενο, σήμερα όμως από το πρωί που ξυπνησαμε ήταν πάρα πολύ καλός ήταν ήρεμος, πλησιασα το χέρι μου χωρίς να τρομάξει, χωρίς να φύγει αχ και χάρηκα πολύ. Νομίζω πως σήμερα τα κατάφερα και έφαγε και καθησε στο χέρι μου και χουχουλιαζε στο λαιμό μου. Είναι σκέτη γλύκα

7. Likes Iscariot liked this post
    Κελαηδάω
    Ημ. Εγγραφής
    May 2015
    'Ονομα
    Αριάδνη
    Post Thanks / Like

Ranks Showcase

Καλημερα! Χαιρομαι που σημερα ειναι καλυτερα τα πραγματα! Χθες το ταισες κανονικα; Ειναι πολυ σημαντικο να μη χανουν γευματα οσο ειναι μωρα! Ποσο μηνων ειναι; Εχε του και σπορια διπλα για να τσιμπαει σιγα σιγα και να μαθαινει!
    Βαλε μας και καμια φωτο να το θαυμασουμε! Οι μωρουδιστικες φατσουλες ειναι τρελα!

9. Likes Efthimis98 liked this post
    Super Moderator
    Ημ. Εγγραφής
    Jul 2011
    'Ονομα
    Ευθύμης
    Post Thanks / Like

Ranks Showcase

Να σου ζήσει ο νέος σου φίλος Κατερίνα!

Μέρα με τη μέρα θα είναι όλο και πιο δεκτικός στους χειρισμούς σου και θα αρχίσει να σε πλησιάζει. Συμβουλέψου και αυτό το άρθρο για το τάισμα: Τάισμα νεοσσών στο χέρι (Handfeeding).

Ρίξε μία ματιά και σε αυτό το θέμα, είναι πρόσφατο: Νεοσσός ringneck.

11. Thanks CaptainChoco thanked for this post
    Κελαηδάω
    Ημ. Εγγραφής
    Oct 2012
    'Ονομα
    Δημήτρης
    Κατοικίδιο
    Καρπο.Ρινο + Ρινα
    Post Thanks / Like
    Νομιζα οτι θα το επαιρνες αφου ειχε απογαλακτηστει.τοτε δεν ισχυουν αυτα που ειπα για το φαγητο

Γιατι κλαιει το μωρο αφου φοραει πανα??

Αυγό.
    Ημ. Εγγραφής
    Jun 2017
    'Ονομα
    Κατερίνα
    Post Thanks / Like
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Ariadni Εμφάνιση Μηνύματος
    Καλημερα! Χαιρομαι που σημερα ειναι καλυτερα τα πραγματα! Χθες το ταισες κανονικα; Ειναι πολυ σημαντικο να μη χανουν γευματα οσο ειναι μωρα! Ποσο μηνων ειναι; Εχε του και σπορια διπλα για να τσιμπαει σιγα σιγα και να μαθαινει!
    Βαλε μας και καμια φωτο να το θαυμασουμε! Οι μωρουδιστικες φατσουλες ειναι τρελα!

Καλημέρα Αριαδνη!! Το μικρό μου πλασματακι είναι Σούπερ!!! Τρώει πλέον από το χέρι μου έρχεται στο δάχτυλό μου, κοιμάται αγκαλιτσα μου στο λαιμό μου κουρνιαζει!!! Είναι σκέτη γλύκα. Προσπάθησα να ανεβάσω φωτογραφίες δεν τα κατάφερα όμως. Έκανα εγγραφή, ανέβασα 2 φωτογραφίες κι έπειτα κάπου το έχασα. Θα προσπαθήσω όμως παλι αργότερα. Μπορώ μα ανεβάσω και βιντεακι ? Έχω ένα που τρώει μπανάνα από το χέρι μου!! Έχω ξετρελαθει!!

14. Thanks Efthimis98 thanked for this post
    Likes Efthimis98 liked this post
    Super Moderator
    Ημ. Εγγραφής
    Jul 2011
    'Ονομα
    Ευθύμης
    Post Thanks / Like

Ranks Showcase

Κατερίνα τα πάτε περίφημα. Βάλε μας τον σύνδεσμο από το άλμπουμ και θα τις φτιάξω εγώ για σένα. Μπορείς μαζί με τις φωτογραφίες να ανεβάσεις και βίντεο αλλά θα αργησει περισσότερο μα ανέβει. Αν έχεις YouTube μπορείς και εκεί.

Αυγό.
    Ημ. Εγγραφής
    Jun 2017
    'Ονομα
    Κατερίνα
    Post Thanks / Like
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Efthimis98 Εμφάνιση Μηνύματος
    Κατερίνα τα πάτε περίφημα. Βάλε μας τον σύνδεσμο από το άλμπουμ και θα τις φτιάξω εγώ για σένα. Μπορείς μαζί με τις φωτογραφίες να ανεβάσεις και βίντεο αλλά θα αργησει περισσότερο μα ανέβει. Αν έχεις YouTube μπορείς και εκεί.
    Τι εννοείς σύνδεσμο από το άλμπουμ ? Που θα το δω αυτό για να στο πω?

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας