Καλωσορίσατε στο GreekBirdClub.
Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Αποτελέσματα 11 μέχρι 15 από 15
    Αυγό.
    Ημ. Εγγραφής
    Sep 2015
    'Ονομα
    Kostas
    Post Thanks / Like
    Καλή σας ημέρα σε όλες και όλους!!! Σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον και τις απαντήσεις που μου δώσατε για τον αγαπητό μου παπαγάλο!!! Τελικά το πουλί έπαθε σοκ (ανακοπή) μου το διέγνωσε ένας πτηνίατρος από το κέντρο άγριων ζώων της Αίγινας και άλλος ένας από το νοσοκομείο ζώων της ****** μου εξήγησε ότι αυτά τα πουλιά μπορούν να ανεβάσουν εύκολα καρδιακούς παλμούς με το αποτέλεσμα να πάθουν ανακοπή όπως δυστυχώς ο δικός μου πέθανε άδικα!! Και πάλι σας ευχαριστώ πάρα πολύ !!!
    Τελευταία επεξεργασία από jk21; 08-09-2015 στις 06:34 Αιτιολογία: μετατροπή κεφαλαίων σε μικρά και αφαιρεση κερδοσκοπικης εταιριας

Αυγό.
    Ημ. Εγγραφής
    Sep 2015
    'Ονομα
    Kostas
    Post Thanks / Like
    Φίλε και εγώ το ίδιο βλέπω τώρα το κλουβί άδειο και βάζω τα κλάματα!! Και γιατί δεν ήθελα να το στον κήπο δεν μου πήγαινε η καρδιά το πήγα σήμερα το απόγευμα να το βαλσαμώσω και να το τοποθετήσω ξανά στην κορυφή του κλουβιού του εκεί που του άρεσε να κάθεται συνήθως!!! Ίσως και εγώ σε λίγο καιρό να πάω να ξαναπάρω έναν ίδιας ράτσας παπαγάλο αλλά αυτόν δεν θα τον ξεχάσω ποτέ γιατί τον είχα από παιδί μεγάλωσα μαζί του!!! Σε ευχαριστώ πολύ φίλε να είσαι καλά!!!

Να είσαι καλά φίλε Χρήστο έτσι στα καλά καθούμενα μέσα σε ένα λεπτό !!!

Σε ευχαριστώ πολύ Ερασμία!!!
    Τελευταία επεξεργασία από CaptainChoco; 08-09-2015 στις 02:07 Αιτιολογία: συγχώνευση ποστ και μετατροπή κεφαλαίων

Administration Team
    Ημ. Εγγραφής
    May 2014
    'Ονομα
    Κωνσταντίνα
    Κατοικίδιο
    Cockatiels, Zebra Finches, Καναρίνια, Χάμστερ, Platy fish
    Post Thanks / Like

Ranks Showcase

Μπράβο που έψαξες και βρήκες τι έπαθε το πουλάκι!

Σε παρακαλώ μην γράφεις με κεφαλαία και μην κάνεις συνεχόμενα ποστ για να απαντήσεις σε όλα τα παιδιά ξεχωριστά. Μπορείς να απαντήσεις σε όλους σε ένα ποστ!

Όροι Συμμετοχής στο GreekBirdClub.com

Ε. Μην γράφετε με κεφαλαία γράμματα. Με βάση την παγκόσμια διαδικτυακή γλώσσα οι κεφαλαίοι χαρακτήρες υποδηλώνουν ένταση στη φωνή η οποία μπορεί να προκαλέσει παρεξηγήσεις.

Αυγό.
    Ημ. Εγγραφής
    Sep 2015
    'Ονομα
    Kostas
    Post Thanks / Like
    Χρυσα οχι ουτε γρατσουνια δεν ειχε !!

Κελαηδάω
    Ημ. Εγγραφής
    May 2015
    'Ονομα
    erithacus
    Κατοικίδιο
    2 CAG
    Post Thanks / Like
    Κώστα θα βαλσαμώσεις τώρα τον μακαρίτη και θα τον βλέπεις κάθε μέρα μπροστά σου νεκρό?Έτσι θες να τον θυμάσαι και να τον βλέπεις κάθε μέρα, να στενοχωριέσαι?Πάρε το χρόνο σου μνημόνευσέ τον και μετά (γνώμη μου) πάρε ξανά ενα μωράκι και άν μπορείς πάρε του και φτερωτή παρεούλα να κάνει και κανά σεξάκι το ζωντανό (τόσες δεκαετίες ζούν και ζευγαρώνουν με εμάς τα δύστυχα μόνο)

6. Likes CaptainChoco , xasimo, jk21, Esmi , xrisam liked this post

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία