Καλωσορίσατε στο GreekBirdClub.
Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 μέχρι 10 από 27
    Super Moderator
    Ημ. Εγγραφής
    May 2012
    'Ονομα
    GreekBirdClub
    Post Thanks / Like

Αλλαγές στην ομάδα διαχείρισης

Η διαχειριστική ομάδα του Greekbirdclub είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την είσοδο δύο νέων μελών σε αυτή και στην καθημερινή της προσπάθεια στο τιμόνι του GBC , στο ταξίδι που συνεχίζει σταθερά ,βάζοντας το λιθαράκι της στην σμίλευση της διαδικτυακής (και όχι μόνο ) ορνιθοκουλτούρας του τόπου μας .Η Χρύσα(xrisam) και ο Γιούρκας (Γιούρκας ) , δυο παιδιά με την δική τους ιστορία σε αυτή την παρέα και με διακριτή αγάπη σε αυτή και στις ιδέες που πρεσβεύει ,απο σήμερα είναι και επίσημα μέλη της ομάδας !

Παράλληλα θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε για την προσφορά του σε αυτή τον Νίκο
    (Νίκος.Λ )
    και να ανακοινώσουμε την αποχώρηση του απο αυτή , αποχώρηση που ευχόμαστε να είναι προσωρινή .Ο Νικος οδεύοντας σε μια κρίσιμη σχολική χρονιά για εκείνον (3η Λυκείου ) θα ήθελε να αποδεσμευτεί απο ένα αξίωμα , που δεν μπορεί το διάστημα αυτό να υπηρετήσει , όπως εκείνος θα ήθελε .Οφείλουμε να σεβαστούμε την επιθυμία του και ελπίζουμε στη στιγμή ,που ένα απο τα νέα παιδιά της μεγάλης παρέας , διακρινόμενο απο τις πρώτες στιγμές της ιστορίας του σε αυτή , για την ωριμότητα του και τις ιδέες του πάνω στο σεβασμό της φτερωτής πανίδας ,θα γυρίσει ξανά στο τιμόνι της !

Κελαηδάω
    Ημ. Εγγραφής
    Jan 2014
    'Ονομα
    thomas vasilopoulos
    Κατοικίδιο
    -Gloster corona τσουλουφας-Λευκο Fife fancy χιονατος
    Post Thanks / Like
    Γιουρκα και Χρυσα σας ευχομαι καλη επιτυχια στα νεα σας καθηκοντα και πολλα συγχαρητηρια!!!!Νικο καλη επιτυχια στους στοχους σου!!!!

Ομάδα Διαχείρισης
    Ημ. Εγγραφής
    Oct 2009
    'Ονομα
    ΔΗΜΗΤΡΗΣ
    Κατοικίδιο
    ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ - ΚΑΡΔΕΡΙΝΕΣ
    Post Thanks / Like

Ranks Showcase

Καλως ηρθατε παιδια !

Οπως ηδη εχετε καταλαβει ,τις μερες που ησασταν ανεπισημα κοντα μας ,δεν σταματησατε ποτε ,δεν εχουμε σταματησει ποτε ,να ειμαστε ενα κομματι αυτης της μεγαλης παρεας .Συνεχιζουμε σταθερα και με οραμα ,την συνολικη προσπαθεια για το καλυτερο αυριο των φτερωτων μας φιλων .Η βοηθεια σας στα νεα απειρα μελη ,υπηρξε και πριν μπειτε στην ομαδα και ετσι θα συνεχισετε ,γραφοντας την δικια σας ιστορια και βαζοντας το δικος σας λιθαρακι σε αυτο που χτιζουμε !

Σημερα ομως ενα αλλο νεο παιδι , ενα παιδι που οσοι εχουν διατελεσει μελη αυτης της ομαδας ,ξερουν οτι εκτιμω ιδιαιτερα απο τα πρωτα βηματα του εδω μεσα , διαλεξε ,ευχομαι προσωρινα , να ζησει την παρέα μας για την επομενη τουλαχιστον χρονιά , σαν ενα απλο μελος που θα εχει την ευκαιρια στον ελαχιστο χρονο που θα εχει ελευθερο (πανελλαδικες γαρ μπροστα του .... ) να χαλαρωνει με τη συμμετοχη του σε αυτη .Νικο σου ευχομαι να πετυχεις στους στοχους και τα ονειρα σου και τετοιο καιρο του χρονου ,να σας συγχαιρουμε (δεν θα σαι ο μονος του χρονου που θα δινει πανελλαδικες απο τα μελη μας !!! ) για την εισοδο σας στη σχολη που στοχευετε ! Σε ευχαριστουμε για οσα εχεις προσφερει στο φορουμ και την ομαδα !
    http://www.greekbirdclub.com/signaturepics/sigpic2719_19.gif

Ομάδα Διαχείρισης
    Ημ. Εγγραφής
    Aug 2012
    'Ονομα
    Ηλίας
    Κατοικίδιο
    Red Factor - Balcanica
    Post Thanks / Like

Ranks Showcase

Καλησπέρα σε όλους !!

Δεν θα πω "πολλά" άλλωστε τα παιδιά είναι πανάξια στην θέση αυτή, απλά θα ήθελα να τους ευχηθώ και εγω καλή αρχή στο "νέο" αυτο έργο.

Για το Νίκο να του ευχηθώ καλή συνέχεια μονο με επιτυχιες στους στοχους που εχει θεσει.

Όλοι συνεχιζουμε μαζι την "ιδέα" Greekbirdclub !!!

Gold Member
    Ημ. Εγγραφής
    Jul 2012
    Κατοικίδιο
    Lovebirds, Ringnecks, Cockatiels, Canaries
    Post Thanks / Like

Ranks Showcase

πριν μπω στο φορουμ δεν ειχα και πολλες γνωσεις πανω στα πτηνα και στην φροντιδα τους κι ετσι εν αγνοια μου εκανα αρκετα λαθη. μια μερα βρηκα τυχαια το φορουμ οταν εψαχνα κατι πληροφοριες στο ιντερνετ κι απο τοτε και επειτα το φορουμ με βοηθησε πολυ στο να καταλαβω τι εστι σωστη φροντιδα ζωων. αρχισα να καταλαβαινω τα λαθη μου και να τα διορθωνω. δεν ηταν ομως μονο αυτο. με βοηθησε κι εμενα ως ανθρωπο, με εκανε καλυτερο ανθρωπο.. ευαισθητοποιηθηκα περισσοτερο μπροστα στα ζωα και αυτο το χρωσταω λιγο πολυ σε ολους. επισης ενας απο τους λογους που αγαπω αυτο το φορουμ ειναι οι ανθρωποι του.. γεματοι κατανοηση, καλοσυνη και διαθεση για βοηθεια. ξερω οτι τον τελευταια καιρο η συμμετοχη μου στο φορουμ δεν ηταν ενεργη λογω διαβασματων και αυτος ειναι ο κυριος λογος που αποφασισα να αποχωρησω απο την ομαδα διαχειρισης. αυτο ομως δεν σημαινει οτι θα σταματησω να το επισκεπτομαι ως απλο μελος. ευελπιστω μολις τελειωσω το σχολειο κι εχω περισσοτερο ελευθερο χρονο να συμμετεχω οπως συμμετειχα παλια.. κι αν υπαρξει αναγκη, ευχαριστως να επιστρεψω και στην ομαδα διαχειρισης.
    τελος, θελω να συγχαρω τα δυο νεα μελη της διαχειρισης.. τον Γιουρκα και την Χρυσα. καλη αρχη και καλη δυναμη παιδια! ειμαι σιγουρος οτι θα τα πατε μια χαρα!

Αρχηγός Σμήνους!!!
    Ημ. Εγγραφής
    Mar 2013
    'Ονομα
    Μάριος
    Κατοικίδιο
    Cockatiels
    Post Thanks / Like

Ranks Showcase

έχω προσπαθήσει τέσσερις φορές να ξεκινήσω να γράφω αυτό το πόστ ώστε να σας ευχηθώ και στους τρεις !
    Αλλά πάντα τίποτα δεν ήταν αρκετό , τίποτα δεν μπορούσε να αντιπροσωπεύσει αυτά που νιώθω , την χαρά !
    Θα ήθελα λοιπόν να σας συγχαίρω και τους τρεις , μιας και πραγματικά το αξίζετε !

Νίκο , μην ανησυχείς για τίποτα , ο καιρός θα περάσει σαν το νερό μέσα στη Τρίτη Λυκείου ! Μπορεί να είναι μια χρονιά αυξημένης βαρύτητας αλλά θα είναι και η τελευταία χρονιά ως μαθητής σε σχολείο ... ζήσε την , νιώσε την χαρά και δώσε αξία σε ότι κάνεις !
    Τον όσο καιρό είμαι στο φόρουμ με έχεις βοηθήσει αρκετά , σε όλα , ακόμα και στα πρώτα μου βήματα στο φόρουμ ... Σε ευχαριστώ λοιπόν και μπράβο !!!
    Καλή συνέχεια και μην αγχώνεσαι για τίποτα !!! Τσάκισε τους όλους .... ξεσήκωσε την δευτεροβάθμια με την επιτυχία σου !!!!!!!!!!!!!
    Ο Θεός να σε βοηθήσει !!!

κ.Γιούρκα δεν έχει τύχει να μιλήσουμε αρκετά σε ποστ , οπότε δεν σας ξέρω αρκετά όμως δεν σημαίνει πως δεν έχω καταλάβει την αγάπη, την αφοσίωση και το μεράκι που δείχνεται στα φτερωτά σας φιλαράκι αλλά και σε όλα τα μέλη εδώ ! Πολλά μπράβο , υπομονή -δύναμη και αντοχή ! Συγχαρητήρια !

αχ αχ αχ αχ ! Τι να πω για να φτάσει , να πω πόσο αγαπάτε τα ζουζούνια σας ? να πω πόσα άπειρα ποστ μου έχετε παραθέσει ή έχουμε ανταλλάξει ? να πώ πόσο με βοηθήσατε να αποκτήσω την μονάκριβη πριγκίπισσα μου ? ....... τί να πώ ?
    Το μόνο που θα πω είναι ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟΟΟ και πολλά πολλά πολλά συγχαρητήρια !
    Να είστε καλά , υγιής και πάντα άξια σε ότι κάνετε ! Νιώθω πλούσιος που έχω μιλήσει τόσο πολύ με ένα άτομο σαν και εσάς !!!

Άντε καλή αρχή σε όλους, καλή δύναμη !!!

My CreCkotiel Parrots (Cockatiel, Nymphicus Hollandicus)
    Follow us on Instagram in @creckotiels

Super Moderator
    Ημ. Εγγραφής
    Jul 2013
    'Ονομα
    Χρύσα
    Κατοικίδιο
    Ξέρξης & Πηνελόπη (Κοκατιλοπαιδάκια μου!!)
    Post Thanks / Like

Ranks Showcase

Ευχαριστούμε πολύ για την εμπιστοσύνη σας παιδιά για την πολύ μεγάλη τιμή που μας κάνατε!!

Ευχομαι να ανταποκριθούμε στις προσδοκίες σας και να φανούμε αντάξιοι σας!!! Καλή μας αρχή!!

Τον Νικό τον ευχαριστώ προσωπικά γιατι ήταν απο τα πρώτα άτομα σε αυτό το φόρουμ που με βοήθησαν όταν τότε ήμουν ακόμα άσχετη...Ευχομαι στο Νικο μας καλή συνέχεια στο σχολείο του και πιστευω ότι θα είναι πάλι κοντά μας όταν το επιτρεψουν οι υποχρεώσεις του.
    Τελευταία επεξεργασία από xrisam; 14-06-2015 στις 21:23

Ομάδα Διαχείρισης
    Ημ. Εγγραφής
    May 2014
    'Ονομα
    Κωνσταντίνα
    Κατοικίδιο
    Cockatiel, Zebra Finches, Καναρίνια, Χάμστερ, Guppies
    Post Thanks / Like

Ranks Showcase

Καλώς ορίσατε παιδιά και από εδώ!!!

Καλή αρχή και επισήμως, είναι πάντα ωραίο να μπαίνουν στην ομάδα άτομα που είναι τόσο πρόθυμα και τα θεωρείς φίλους σου!! (Μιλάει και η "παλιά" τρομάρα μου )

Νίκο, καλή επιτυχία σου εύχομαι, να εκπληρώσεις όλους σου τους στόχους και σύντομα να είσαι ξανά κοντά μας!

Αρχηγός Σμήνους!!!
    Ημ. Εγγραφής
    Mar 2013
    'Ονομα
    Μάριος
    Κατοικίδιο
    Cockatiels
    Post Thanks / Like

Ranks Showcase

κα.Χρύσα σας πάει το μωωβ !!!

My CreCkotiel Parrots (Cockatiel, Nymphicus Hollandicus)
    Follow us on Instagram in @creckotiels

10. Thanks xrisam thanked for this post
    Likes xrisam liked this post
    Gold Member
    Ημ. Εγγραφής
    May 2011
    'Ονομα
    Stelios
    Κατοικίδιο
    Καναρίνια,Καρδερίνες
    Post Thanks / Like

Ranks Showcase

Μπράβο παιδιά!!! Εύχομαι ολόψυχα μια καλή και δυνατή αρχή.

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας