Καλωσορίσατε στο GreekBirdClub.
Αποτελέσματα 1 μέχρι 2 από 2
    Super Moderator
    Ημ. Εγγραφής
    May 2012
    'Ονομα
    GreekBirdClub
    Post Thanks / Like

Ένα ελάχιστο ευχαριστώ στη Μαρία (Niva2gr)

Διαλέξαμε τη σημερινή εορταστική ημέρα ,για να πούμε ένα απο καρδιάς ευχαριστω , στον άνθρωπο που οφείλουμε όλα τα μέλη αυτής της παρέας ,την ύπαρξη της ! Η ύπαρξη του GBC έγινε πραγματικότητα ,χάρη στην πρωτοβουλία και έμπνευση της Μαρίας (Niva2gr )

Το φόρουμ της απονέμει το έμβλημα

που εκείνη αξίζει περισσότερο απο όλους και την ευχαριστεί για όλα οσα πρόσφερε εξαρχής ,αλλα και στην πορεία λειτουργίας του φόρουμ .Η Μαρία μπορεί να μην είναι γνωστή σε πολλά νεα μέλη μας ,αφού πια συνεχίζει να δίνει την αγάπη της για τα ζώα και ειδικά τα σκυλια που λατρεύει απο αλλο μετερίζι ,αλλα σε όσους την γνωρίσανε ,είναι σιγουρα στην καρδια μας !!!

Σας ευχαριστώ πολύ για την τιμή που μου κάνετε! Τα τελευταία χρόνια μένω σε απόσταση, όμως παρακολουθώ το μεγάλωμα της παρέας και αισθάνομαι περήφανη. Ευχαριστώ πολύ τους κατά καιρούς administrators και moderators του φόρουμ, γιατί χωρίς αυτούς δεν θα υπήρχε αυτό το περιποιημένο, πολιτισμένο και πολύ φιλικό και ενημερωτικό φόρουμ. Σας έχω πάντα στην καρδιά μου.
    Επίσης πολλές ευχές για καλές γιορτές σε όλους! Καλή χρονιά να έχουμε, με ευτυχία, υγεία και πολλά κελαηδίσματα!

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας