Καλωσορίσατε στο GreekBirdClub.
Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο ... 234
Αποτελέσματα 31 μέχρι 34 από 34
    Αρχηγός Σμήνους!!!
    Ημ. Εγγραφής
    Oct 2009
    'Ονομα
    Κωνσταντίνος
    Κατοικίδιο
    Παπαγάλο blue crown conure
    Post Thanks / Like

Ranks Showcase

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από mairi Εμφάνιση Μηνύματος
    ρε παιδια sorry κιολας αλλα τι εννοει tblspn επιπεδο της σκοτεινης μελιου, weetbix μπισκοτο, tspn ανενεργη ζυμη,κοκια kelp, τι ειναι ολα αυτα; μια πιο ξεκαθαρη κ απλη συνταγη υπαρχει να του φτιαχνω; πολυ καλες οι πληροφοριες δε λεω, και ευχαριστω!αλλα δυσκολευομαι...
    tblspn table spoon ----->κουταλιά της σούπας

tspn tea spoon ---------> κουταλάκι του τσαγιού μικρό δηλαδή.

Σκοτεινό μέλι είναι το σκούρο

weetbix μπισκοτο κάποιο είδος μπισκότου

Τα υπόλοιπα ούτε εγώ τα ξέρω.

Kάνε μια αναζήτηση στο νετ ως recipe food for lorrys.

The earth is what we all have in common.

2. Likes ivi liked this post
    Στη φωλιά
    Ημ. Εγγραφής
    Apr 2011
    'Ονομα
    maria
    Κατοικίδιο
    καναρίνια , Yorkshire terrier
    Post Thanks / Like
    σε ευχαριστω!!!

4. Likes Dream Syndicate liked this post
    Αρχηγός Σμήνους!!!
    Ημ. Εγγραφής
    Oct 2009
    'Ονομα
    Κωνσταντίνος
    Κατοικίδιο
    Παπαγάλο blue crown conure
    Post Thanks / Like

Ranks Showcase

Μαίρη έγραψες ότι πήρες νέκταρ τελικά.Διάβασε τις οδηγίες τις συσκευασίας η βρες την εταιρεία στο ινετρνετ και σίγουρα θα έχει εκεί οδηγίες για τη χρήση του.

The earth is what we all have in common.

Αυγό.
    Ημ. Εγγραφής
    Mar 2020
    'Ονομα
    Λαμπρακης Δημητριος
    Κατοικίδιο
    Yellow bibbed lory ζευγαρι
    Post Thanks / Like
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από mairi Εμφάνιση Μηνύματος
    παιδια συγχωρεστε με για τις ανοητες ερωτησεις μου αλλα τωρα καταλαβα τι εννοειται κ σας ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες σας!δεν τον γυριζω το πηρα αποφαση!σημερα μπορω να πω οτι ασχοληθηκα πολυ περισσοτερο μαζι του...κι εγω τον εχω στον ενιαιο χωρο μπροστα σε μια μεγαλη τζαμαρια που εξω ειναι η βεραντα κι ακριβως απεναντι πολλα μεγαλα δεντρα.πιστευω οτι θα του αρεσει εκει.τον εβγαλα αρκετες φορες απο το κλουβι κ τον βολταρα μεχρι επανω (στον απο πανω οροφο) που ζουν οι γονεις μου, του μιλουσα, τον ταισα την κρεμα επιτελους χωρις συρηγγα, δηλαδη του εβαλα το μπολακι μπροστα του κ ετρωγε μονος.γενικως πιστευω οτι θα μπουμε σε εναν ρυθμο σιγα σιγα κ θα τα βρουμε.το καλο ειναι πως μπορει η κορη μου να τον ψιλοφοβαται αλλα ο γιος μου που ειναι μολις 9 μηνων, οταν τον βλεπει χαζευει κ σκαει στα γελια!!! ο αντρας μου η αληθεια ειναι πως δεν προκειται να ασχοληθει γιατι δεν τα παει κ πολυ καλα με τα πουλια αλλα ευτυχως υπαρχει κ ο πατερας μου (που μενει απο πανω οπως ειπα) που εχει μια αδυναμια στα πτηνα κ πιστευω οτι θα ασχολειται κι αυτος.αν τον θελει βεβαια ο παπαγαλος! να ρωτησω κ κατι αλλο βρε παιδια;πολλες φορες που ειναι επανω στη κουνια του, βαζω το δαχτυλο μου για να ανεβει αλλα με τιποτα!αρα λεω δεν θελει. καποια στιγμη ομως κατεβενει στην κατω μερια του κλουβιου κ παει πανω κατω σαν τον τρελλο κουτουλωντας με το ραμφος του το κλουβι κ μολις ανοιξω την πορτα ερχεται αμεσως κ ανεβαινει στο δαχτυλο μου.μολις λοιπον τον βαλω στο σταντ, μεσα σε 5 λεπτα εχει πεταξει(οσο μπορει) κ πεφτει κατω. τι ακριβως θελει; πως θα τον μαθω να μην πεταει απο το σταντ γιατι ετσι οπως πεφτει φοβαμαι! ασε που εχω κ σκυλακι κ μολις πεσει το πουλι παει ο σκυλος κ τον μυριζει κ πιστευω οτι θα φοβαται κ το πουλι... κ κατι τελευταιο(συγνωμη αν σας κουρασα), ξερεται ποσα χρονια ζει ο λορυ; καπου διαβασα για 10-15 αλλα απο το πετ μου ειπε ισαμε κ 80.ισχυει;
    Κα mairi Διαβαστε σας παρακαλω το ποστ
    Που εχω δημοσιευσει στην ενοτητσ παπαγαλοι
    Μεσαιου με γεθους..

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο ... 234

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία