PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : Ζητάω καναρίνι θυληκό ή αρσενικο η καρδερίνα

kosths
26-11-2010, 13:57
ζηταω να μου χαρισουν οποιαδηποτε ζωακι απο αυτα που ανεφερα ποιο πανω ευχαριστω παρα πολυ "fullyhappy" "fullyhappy" "fullyhappy" "fullyhappy"

voutsigoutsi
26-11-2010, 18:25
Σε ποια περιοχή μένεις φίλε μου και τι ομάδα είσαι?
Εγώ δίνω κάτι πουλάκια αλλά ΜΟΝΟ σε γείτονες και ΠΩΡΟΜΕΝΟΥΣ Παναθηναικούς....

Lovecarduelis
26-11-2010, 19:26
Σε ποια περιοχή μένεις φίλε μου και τι ομάδα είσαι?
Εγώ δίνω κάτι πουλάκια αλλά ΜΟΝΟ σε γείτονες και ΠΩΡΟΜΕΝΟΥΣ Παναθηναικούς....

Σωστός ο Νικόλας! ;-)

voutsigoutsi
26-11-2010, 19:35
Να το ξεκαθαρίσω λίγο...
Σε γείτονες δίνω πουλάκια γιατί μου φεύγουνε....(έχω χάσει ήδη 6!!!) και σε Βάζελους όσα μου ψοφάνε...
Μην παίρνετε αέρα βαζελάκια!!!
Kosths που μάλλον σε λένε ...Γιώργο...δεν υπάρχεις φίλε...!!!

xXx
26-11-2010, 22:31
καλό είναι να λείπουν τέτοιου είδους σπόντες Νίκο, δεν βοηθάνε κανέναν/μία σε αυτό το φόρουμ

Ευχαριστώ Βασίλης

voutsigoutsi
27-11-2010, 09:18
Μάλιστα.
Ωραία να το πω ευθέως λοιπόν.
Πιστεύω ότι ο Kosths είναι ο...πασίγνωστος "georgio13" σε άλλα φόρουμ ,φόβος και τρόμος των απανταχού πτηνών της επικράτειας, που χρόνια τώρα ζητάει ότι πουλιά του δώσουν και μιλάει και προκλητικά.
Συν τις άλλοις μας τα έχει κάνει...τσουρέκια.
Το ύφος και ο γραφικός χαρακτήρας είναι ίδιος.
Να επιπλήττουμε και κάνα πιτσιρίκι φίλε Βασίλη τιμώντας την αξία της διαπαιδαγώγησης.

Lucky Witch
27-11-2010, 13:00
Συμφωνώ είναι πολύ κουραστικό να βάζει συνέχεια αγγελίες και να ζητάει να του χαρίσουν πτηνά.
Ο γραφικός χαρακτήρας συμφωνώ είναι ίδιος.
Τα ψευδώνυμα που είχε κατα καιρούς ήταν.

georgio13
Georgio Mad
Dimitrakis

xXx
27-11-2010, 14:29
Ας είναι όποιος θέλει παιδιά. Καλό είναι να μην βάζουμε φιτιλιές και δυναμιτίζουμε καταστάσεις και ας ξέρουμε ίσως και κάτι παραπάνω. Απλά αν δεν σας ενδιαφέρει το θέμα αγνοήστε το και μην απαντάτε. Ξέρω Νίκο δεν χρειαζόταν να μου πεις το τι σκεφτόσουν. Αυτό δεν αναιρεί αυτά που ανέφερα όμως.

voutsigoutsi
27-11-2010, 15:06
Οκ πάω πάσο....
Κώστα ζητώ συγνώμη και ανακαλώ.
Μια παράκληση για την συνέχεια.
Αν πρόκειται να ζητήσεις ξανά πουλάκι τουλάχιστον ας είναι " θηλυκό " κι όχι θυληκό ....
Μας βλέπουν και κορίτσια νέε μου.
Να ξέρουμε πως ...γράφονται ...αν μη τι άλλο... :hi:

xXx
27-11-2010, 19:50
Νίκο επίσης εδώ μέσα δεν είναι φόρουμ εξέτασης των γραμματικών γνώσεων, ούτε των ορθογραφικών ικανοτήτων των μελών.

Το θέμα τελειώνει εδώ. Αν κάποιος πρέπει να διορθώσει ένα μέλος εδώ μέσα, για οτιδήποτε κάνει στραβό, που επιβαρύνει το φόρουμ, να είσαι σίγουρος ότι υπάρχουνε τα κατάλληλα άτομα, με τις επίσης κατάλληλες αρμοδιότητες για να το κάνουνε.

Αρχή του φόρουμ μας και βάση αυτού είναι η ΗΡΕΜΙΑ η οποία πρέπει να επικρατεί σε κάθε επίπεδο.

kosths
27-11-2010, 20:32
πω πω φιλε τι να σου πω ? τελος παντων το μονο που εχω να πω ειναι οτι εγω δεν εχω γραφτει σε κανενα αλλο φορουμ ως

georgio13
Georgio Mad
Dimitrakis

και επισης δεν μπορεις να δυσφημηζεις τους ανθρωπους χωρις να εχεις αποδειξεις οσο για τα ορθογραφικα λαθη μου δικαιομα μου ειναι (ΘΥΛΙΚΟ) και παρεπηπτοντος θελω να σου πω οτι επειδη γραφω γρηγορα και γραφω και GREEKLIS ξερεις μαλλον οτι εκει δεν εχουν σημασια τα ορθογραφικα λαθοι ουτε τονοι ουτε τιποτα αν ξερεις που για να το λες αυτο μαλλον δεν κατεχεις πραμα μαθε προτα αν ειμαι εγω αυτος που εχω γραφτει που λες σε αλλα φορουμ και ψαξε και δες δεν εχω να φοβηθω τιποτα γιατι ξερω οτι δεν ειμαι εγω αυτος που λες ψαξε οτι θελεις αλλα αμα βρεις οτι κανεις λαθος να μας το πεις μην ντραπεις θα σε συχωρεσουμε οκ? :lol: και δεν νομιζω να γραφω εγω μονο ετσι σε ολη την ελλαδα οκ?
οσο για την ομαδα ειμαι ευτηχως ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ και επισης ζηταω ζωντανα πουλακια τελος παντων αμα δεις παντος αλλη δικια μου αγγελια μην την ξανα δεις οκ? :haha: "fullyhappy" "fullyhappy"

xXx
27-11-2010, 20:36
kosths ανέφερα και πιο πριν ότι το θέμα έχει τελειώσει και αν συνεχίσετε θα κλειδωθεί!

Niva2gr
27-11-2010, 22:32
Το θέμα κλειδώνεται και θα παρακαλούσα να μην επαναληφθεί αυτή η συμπεριφορά.

Ο καθένας έχει το μυαλό για να σκέφτεται, και να κρίνει και μόνος του τα ποστ των άλλων μελών. Απο εκεί και πέρα οι κρίσεις για άλλα μέλη καλό είναι να απευθύνονται αρχικά προς την ομάδα διαχείρισης του φόρουμ, για να αποφεύγονται τυχόν παρεξηγήσεις.