PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : γειά σας..

veronika
28-08-2010, 15:40
Γεια σας,
διπλή χαρά για εμένα ,που σας βρίσκω... καθώς, ,μεγάλωσα στο εξωτερικό,(Ν.Αφρική) και πιστευα,οτι δεν θα έβρισκα εδώ,στην πατρίδα,ένα τοσο ενημερωτικό φόρουμ για τα αγαπημένα μας φτερωτά πλάσματα,που τόσο λατρεύουμε όλοι,απο ότι βλέπω......
Λοιπόν,στην Ν.Αφρική,άφησα το φίλο μου,ενα υπέροχο πλάσμα,με φτερά,κόκκινα,και μια πελώωωρια κεφάλα που μου λέιπει πολύ......
Αφου όμως,εγκαταστάθηκα για πάντα εδώ,περιμένω καινούριο φίλο,που θα με συντροφεύει και θα ξεκινήσουμε μαζί,μια καινούρια σχέση αγάπης.
Οταν ερθει η μεγάλη ώρα,θα σας τον παρουσιάσω,και πιστεύω θα ξετρελλαθείτε κι εσείς,όπως κι εγω,όταν τον πρωτοαντικρυσα.....(τι μωρό Θεε μου...)
Είμαι πολύ χαρόυμενη που τον βρήκα εδώ,στην Ελλάδα,κι ετσι δεν χρειαστηκε να ταλαιπωρηθώ καθόλου,και είμαι υπ'ατμόν,να του ετοιμάσω την"προίκα του" :wave:
Θα τα λέμε συχνά λοιπόν.,γιατί μπορώ να βοηθήσω και να βοηθηθώ,εδώ,σε αυτή την όμορφη παρεα ....και να ξέρετε, με έχετε εκπλήξει ευχάριστα.....

tasrek
28-08-2010, 17:21
Γειά σου Βερόνικα. :wave:

elena1996
28-08-2010, 17:28
Καλως ορισες Βερονικα στο ωραιο φορουμ μας!! :wave:

vicky_ath
28-08-2010, 20:33
Καλως ορισες Βερονικα κ καλη διαμονη!
Αν θελεις πες μας τι παπαγαλο προκειται να αποκτησεις!
Ν.Αφρικη ε????Αν βεβαιως θελεις οταν εχεις χρονο ανοιξε ενα θεμα στην καφετερια να μας μιλησεις για αυτο τον τοπο!Φωτογραφιες ευπροσδεκτες(για να μην πω απαραιτητες!!!! :lol: :lol: )!

Antigoni87
28-08-2010, 20:41
Καλώς όρισες Βερόνικα!

Η εμπειρία σου με τον φτερωτό αφρικανό θα είναι χρήσιμη, και ελπίζουμε να σε βοηθήσουμε κι εμείς όπως μπορούμε!
Από τα λόγια σου φαίνεται ότι τον άφησες σε καλά χέρια!
Έχω περιέργεια :-P , τι παπαγάλο θα πάρεις!;

douke-soula
28-08-2010, 21:41
καλως ορισες Βερονικα και καλη διαμονη :biiiggrin: :biiiggrin:
ευχομαι γρηγορα να βρεις εναν υπεροχο φιλο
αν θελεις βαλε μας να δουμε και μεις τον φιλο με τα
κοκκινα φτερα και την πελωωωωρια κεφαλα που αφησες πισω

alekosbud
28-08-2010, 22:26
Καλως ηρθες Βερονικα!

veronika
28-08-2010, 23:42
ευχαριστώ.για το ζεστό καλωσορισμα... ;-)
Ο makaw μου,έμεινε στους γονείς μου,φυσικα σε καλά χέρια,που τον έχουν μεγαλώσει με πολλή φροντίδα και αγάπη.
θα δείξω φωτογραφίες,σύντομα,οπωσδή ποτε.....καθώς και απο την πόλη που γεννήθηκα και μεγάλωσα Βίκυ..... :-P .......
Τι παπαγάλο θα πάρω Αντιγόνη?????θΑ ΔΕΙΤΕΕΕΕΕΕ.......προς το παρόν,μεγαλώνει και εκπαιδεύεται απο τον εκτροφέα του!!!!
Οταν θα είναι έτοιμος,θα έρθει στο σπίτι του!!!!

vicky_ath
29-08-2010, 00:11
Απαπα...τι κακια που εισαι να μας κρατησεις σε τοση αγωνια!!!!!
Αχ Μακαο..τι μου κανεις τωρα?Ειπες κ κοκκινος αρα αφησες πισω στη Ν.Αφρικη το ονειρο μου απο τοτε που ημουν στην πρωτη δημοτικου!!!! :cry:
Οπως καταλαβες θα σε ζαλισουμε μεχρι να μας τα πεις ολα για τη ζωη σου εκει κ για την τελεια εμπειρια με ενα τετοιο πλασμα! :lol: :lol:

vagelis76
29-08-2010, 18:16
Καλώς όρισες!!!!!!!Καλή διαμονή και όλοι μας περιμένουμε εμπειρίες και γνώσεις από τη συμβίωση σου με το τεράστιο αλλά πολύ συμπαθητικό πουλί!!!!!!!!
Μην αργείς θέλουμε φώτό και βιντεο από την αγάπη που άφησες εκεί κάτω στην Αφρική....

Dream Syndicate
30-08-2010, 23:40
Καλώς ήρθες. :wave:

xXx
08-09-2010, 22:51
Καλώς όρισες Βερόνικα