PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : καλη επιτυχια

jk21
24-10-2009, 13:23
θα ηθελα με την εγγραφη μου στο φορουμ να δηλωσω τη στηριξη μου στη νεα σας προσπαθεια και να ευχηθω οτι καλυτερο.σιγουρα ,αν και εχω καναρινια,σιγουρα θα υπαρξουν θεματα που θα με ενδιαφερουν ,ισως θεματα που θα μπορουσα να βοηθησω αλλα το πιο σιγουρο απο ολα καλοι φιλοι :!:

Niva2gr
24-10-2009, 13:25
Καλωσήρθες Δημήτρη! Ευχαριστούμε για την υποστήριξή σου! Σύντομα θα χρειαστούμε τη βοήθειά σου.

Dream Syndicate
24-10-2009, 14:22
Καλώς ήρθες Δημήτρη θα τη χρειαστούμε τη βοήθειά σου.

jk21
24-10-2009, 15:46
παιδια η αληθεια ειναι οτι στην παλια μας παρεα οι γνωσεις μου περιοριζοντουσαν στα διατροφικα και τις ασθενειες και τα μετρα προληψης του καναρινιου.καποια πραγματα ισως ειναι κοινα.
αυτο που θελω να δηλωσω ειναι οτι για οποιδηποτε αρθρο ισως σας ειναι χρησιμο απο το http:jk21.yooblog.gr εχετε την αδεια (για μενα ήδη αυτονοητο) να το ανεβασετε και εδω

jk21
24-10-2009, 15:49
ο συνδεσμος σωστα : http://jk21.yooblog.gr

* παιδια αν υπαρχει η δυνατοτητα δωστε στον συγγραφεα ενος ποστ μεσω του edit να κανει διορθωση μεσα σε λιγες ωρες απο τη στιγμη που ανεβασε το ποστ

Evie
24-10-2009, 16:10
Ναι, δουλεύουμε πάνω σε αυτό :) Εντός λίγων ωρών θα ξαναέχεις νέα μας

ΑΓΓΕΛΟΣ2
24-10-2009, 16:53
δημητρη!καλα εκανες και ηρθες...ειναι παπαγαλοφορουμ...αλλα υπαρχουν και καναρινια στηνκατοχη μας!(ο κυριος σημερα εχει τρελλαθει στο κελαϊδισμα!!!)

jamie
25-10-2009, 01:47
καλώς όρισες!!!

maria ps
25-10-2009, 10:38
Γειά σου Δημήτρη καλώς ηρθες, έριξα μια βιαστική ματιά στο blog σου και μου άρεσε πολύ.

mpikis
25-10-2009, 18:38
Ωραιος Δημήτρη..θα προτιμουσα να υπάρχει και ξεχωριστη ενότητα για τα αλλα πουλια...ξεχωριστα για καθε ειδος...οχι ενα για ολα....
Επειδη οι περισσοτεροι εκτος απο παπαγάλους εχουμε και άλλα διαφορετικά είδη πουλιών...

fotis_k
26-10-2009, 19:53
Καλως ηρθαμε Δημητρη.

Η παρουσια σου μας τιμα ιδιαιτερα.:)

jk21
10-03-2017, 07:47
Πολυ καλημερα σας !!! πριν καποιο διαστημα , ειχα ξανασκεφτει να γραψω στο συγκεκριμενο thread , για αλλο λογο , που τελικα αναβληθηκε για το αγνωστο μελλον . Επελεξα να γραψω εδω , ως απλο μελος του

http://www.greekbirdclub.com/images/styles/BlueDemon/style/footerLogo.gif

απλος στρατιωτης , οπως υπηρξα απο την πρωτη στιγμη που η Μαρια με καλεσε στην παρεα , σε θεση σαν αυτη που εχω τωρα ομως τοτε ηταν αλλες οι προτεραιοτητες μου , διαφοροποιηθηκαν ομως στην πορεια , οταν το φορουμ χρειαστηκε εμενα και αλλα 6 παιδια αν θυμαμαι καλα , να βγουμε μπροστα στο τιμονι και το εκανα αμεσως .

Πολλοι ξερετε το παραπονο μου , καποιοι αν δεν το ξερετε το εχετε καταλαβει , να βλεπω μελη μας να εχουν παραμελησει αυτο το χωρο και να σουλατσαρουν αποκλειστικα στις ομαδες του fb . Tο fb για μενα ειναι χωρος ενημερωσης σαφως , οχι ομως συγκεντρωσης γνωσης , κριτικης που αποτυπωνεται και δεν χανεται , βελτιωσης και ζυμωσης για νεα γνωση . Συμμετεχω σε αυτο για αλλους λογους εκτος των πουλιων , συμμετειχα και για τα πουλια σε ομαδες αλλα εδω και δυο μηνες σχεδον , αυτο το κανω μονο εδω και απλα κοινοποιω θεματα μας στο προφιλ μου και στην ομαδα μας εκει . Θεματα που μεγαλο μερος τους δεν ειναι καν δικα μου και αναδικνυουν το πλουσιο εργο που εχει γινει εδω μεσα απο απλα μελη και διαχειριστες αλλα και απο αυτους , πολλα θεματα γραφτηκανε οταν ηταν απλα μελη . Δεν θα ζητησω ποτε να μην βρισκεστε σε ομαδες στο fb γιατι δεν εχω το δικαιωμα ουτε ειμαι ανοητος να ζητω κατι που ειναι λαθος και εναντια στην εξελιξη των χρονων . Θα ζητησω ομως αν θεωρειτε οτι αυτος ο χωρος εχει δωσει κατι , να εχετε το θαρρος να το κοινοποιειται , να κανετε τον κοσμο να το μαθει , ειτε στα προφιλ σας ειτε στις ομαδες αυτες !!! Ισως να το εχουν κανει και αλλοι αλλα με με εξαιρεση εμενα και το Βασιλη τον ΧΧΧ που ετσι κι αλλιως ειμαστε στη διαχειριση και το Δημητρη τον mitsman που και αυτος δεν μπορει να θεωρηθει απλο μελος ( δεν μπορεσα ποτε να τον θεωρησω ετσι και θελει δεν θελει συχνα ενημερωνεται για θεματα της ομαδας ) στην ουσια συστηματικα μονο τον Δημητρη τον dikai εχω δει να το κανει τον Νικο τον Μπαξεβανο (nbaxevan ) , τον Αντωνη legendguard και τον Γιαννη τον ryannis στην Κυπρο μας και καποιες φορες τον Σταματη stam64 στην ομαδα του του Βορειου Αιγαιου .

Αν θελετε αυτον το χωρο να μεγαλωνει , να παραγει νεα γνωση , βοηθηστε να το μαθαινει ο κοσμος , να ρεει φρεσκο και υγειες αιμα στις φλεβες του , να ζει μεχρι να τα κατοστησει και να αργησει πολυ η στιγμη που θα σας ξαναγραψω για τελευταια φορα απο εδω !

Το Greekbirdclub

http://www.greekbirdclub.com/images/styles/BlueDemon/style/footerLogo.gif

απο την πρωτη στιγμη που μπηκατε σε αυτο , σας μαθενε οτι <<ειμαστε στο εμεις και οχι στο εγω >>

Καλημερα παρεουλα !!!